tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklem po autostradzie. Pod prąd [FILM] Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklem po autostradzie. Pod prąd [FILM]

Autor: Raff 2019.09.07, 12:51 Drukuj

Stopień nieogarnięcia niektórych kierowców każe się zastanawiać nie tylko nad poziomem kształcenia kandydatów, ale także nad tym, jakim cudem ktokolwiek dał takiemu człowiekowi prawko.

Oto pierwszy z brzegu przykład - facet na motocyklu jedzie autostradą. Co z tego? - spytacie. Ano to, że jedzie pod prąd. Nie zdziwilibyśmy się, gdyby wiózł promile, albo był dumnym posiadaczem prawa jazdy znalezionego w chipsach.

__________________________________________

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę