tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 King of Poland Drag Race Cup. Wpadaj w t niedziel do Piotrkowa!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

King of Poland Drag Race Cup. Wpadaj w t niedziel do Piotrkowa!

Autor: Informacja prasowa 2019.09.06, 16:12 1 Drukuj

Sezon wyścigów na 1/4 mili dobiega końca. Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na zawody King of Poland Drag Race Cup, które odbędą się tym razem na lotnisku w Piotrkowie Trybunalskim wskrzeszając to miejsce po 12 latach przerwy od ostatniej takiej imprezy. Każdy może wystartować!

Już w niedzielę 8 września na Piotrkowskim lotnisku wystartuje finałowa V runda zawodów King of Poland Drag Race Cup by iaai.com, które są gwarantują niesamowitą adrenalinę, świetną sportową rywalizację i niepowtarzalne widowisko dla kibiców. Najszybsze motocykle i samochody w kraju, konkursy tuningowe pod sceną, strefa dla dzieci (do 12 roku życia wchodzą na wydarzenie bezpłatnie!), pokazy ratownictwa, gorące hostessy, a także najszybszy zawodnik w Polsce na ziemi i lodzie Paweł Ratajczak na ponad 400 konnej Suzuki Hayabusie.

NAS Analytics TAG

Na tej imprezie granica między zawodnikami i kibicami jest niezwykle cienka i łatwa do przekroczenia. Wy tez możecie wypróbować swoje siły i możliwości waszych sprzętów. Wpisowe to tylko 150zł, zbiórkę zawodników przewidziano na 9 rano, a rejestracji można dokonać na amazingevents.pl

Niewielkie różnice punktowe w klasyfikacji generalnej klas motocyklowych gwarantują wielkie emocje i zaciętą rywalizację o tytuł króla sezonu.

Klasy moto:

  • STREET - do 675 cm3
  • STREET PLUS - 676-950 cm3 oraz V2 powyżej 1000ccm,
  • STREET PROFI od 951 do 1050ccm,
  • STREET MAX - od 1051ccm dla silników czterocylindrowych
  • DRAG - doładowane, długi wahacz i N/A

Ponownie na kresce stanie też znany standuper Rafał Pacześ, który w Katowicach zajął 3 miejsce w klasie Moto Street Max!

https://www.facebook.com/events/333292634040429/
Bilety online -20% https://tiny.pl/t1pr3

Zapraszamy!!

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr