tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Instruktor wjeda w kursanta na motocyklu. Groteskowa sytuacja w Warszawie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Instruktor wjeda w kursanta na motocyklu. Groteskowa sytuacja w Warszawie

Autor: Alonzo 2022.09.26, 21:10 Drukuj

To bardzo niecodziennej sytuacji doszło dzisiaj w Warszawie na skrzyżowaniu z ulicą Toruńską. Instruktor uczący adepta motocyklizmu zagapił się i uderzył w tym znajdującego się przed nim motocykla.

Ruch drogowy w dużym mieście to prawdziwa dżungla. Jednym się spieszy, innym wprost przeciwnie. Jedni kierowcy są kulturalni, innym razem trafiamy na osobnika o powierzchowności galopującego nosorożca. Dobra szkoła nauki jazdy powinna nas przygotować na wszystkie sytuacje, jakie mogą nas spotkać na drodze. I chyba ta szkoła właśnie uczy kursantów być gotowymi na wszystko:

NAS Analytics TAG

Jak widać na filmie, zdarzenie miało miejsce przy niewielkiej prędkości i nikomu nic się nie stało. Sytuacja jest niecodzienna. Jak widać każdy, nawet opiekujący się kursantem instruktor, może mieć chwilę "pomroczności jasnej" i może doprowadzić do sytuacji, która teoretycznie nie ma prawa się wydarzyć. Nie zmienia to faktu że bardziej efektywne szkolenie ma miejsce wtedy, gdy instruktor siedzi z tyły za kursantem na siedzeniu pasażera. Z jednej strony wie więcej o tym, w jaki sposób kursant prowadzi motocykl, a z drugiej strony może podjąć akcję ratunkową, gdy kursant straci kontrolę nad motocyklem. Gdy instruktor siedzi z tyłu w aucie, może jedynie wydawać komendy przez interkom i patrzeć, co robi jego podopieczny.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr