tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kolizja podczas egzaminu na prawo jazdy. Egzaminator… uciekł [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kolizja podczas egzaminu na prawo jazdy. Egzaminator… uciekł [FILM]

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.01.20, 22:35 1 Drukuj

Do nietypowego zdarzenia doszło na Bemowie podczas egzaminu na prawo jazdy. O ile jesteśmy w stanie zrozumieć, że kursantka działając pod wpływem stresu spowodowała stłuczkę, o tyle zachowanie instruktora może wprawić w zdumienie.

Kobieta zdająca egzamin na prawo jazdy próbowała zaparkować równolegle między dwoma samochodami i niestety skończyło się to uderzeniem tyłem w jeden z nich. Po tym jak kobieta dokończyła manewr, wysiadła wraz z egzaminatorem z samochodu. Ten sprawdził, czy z autem egzaminacyjnym wszystko jest w porządku, zamienił się z kobietą miejscami i… odjechał.

NAS Analytics TAG

Szczęśliwie całe zdarzenie zostało uwiecznione na filmie. Jak podaje portal warszawa.naszemiasto.pl, właściciel samochodu udał się do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego i tam doszło do kolejnej przyprawiającej o dreszcze sytuacji. Powiedziano mu, że taka kolizja w ogóle nie miała miejsca.

Kierownik WORD podtrzymał stanowisko pracowników, więc poszkodowany zgłosił się na komisariat. Dopiero wtedy pracownicy WORD przyznali, że doszło do kolizji, ale właściciel samochodu słusznie uznał, że na ugodę jest już nieco za późno. Sytuacja jest również o tyle bolesna, że samochód, w który uderzyła kursantka to coraz rzadziej spotykany w przyrodzie Nissan 300ZX, którego ceny w ostatnich latach mocno poszły w górę. Film z całego zajścia opublikowano na kanale STOP CHAM w serwisie YouTube.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę