tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rekordzista zdawa egzamin na prawko 170 razy. Nadal nie zaliczy teorii
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rekordzista zdawa egzamin na prawko 170 razy. Nadal nie zaliczy teorii

Autor: Raff 2020.06.28, 10:52 3 Drukuj

Ponad 170 razy próbował odzyskać utracone prawo jazdy pewien mieszkaniec powiatu piotrkowskiego. Fatalna passa trwa już od 15 lat. Mężczyzna nie poddaje się, a egzaminatorzy nie mogą zrozumieć jakim cudem gość miał kiedyś prawko.

O zawziętym piotrkowianinie, z wyjątkowym brakiem talentu do przepisów drogowych, pisaliśmy w listopadzie ubiegłego roku. Wówczas licznik porażek egzaminacyjnych zamknął się liczbą 162. Okazuje się, że mężczyzna nie zamierza się poddać - dziś zamyka czerwiec imponującym wynikiem ponad 170 oblanych egzaminów, dodajmy, że teoretycznych.

NAS Analytics TAG

Bez dwóch zdań opisywany mężczyzna jest rekordzistą w skali kraju, a kto wie, czy nie znajduje się także w światowej czołówce. Inny przypadek, o którym wiemy i pisaliśmy to "marne" 113 nieudanych prób podejścia do egzaminu w opolskim WORD.

Piotrkowscy egzaminatorzy nie mogą się nadziwić, że mężczyzna w ogóle miał kiedyś prawo jazdy, skoro przez ostatnie 15 lat nie potrafi pojąć ogólnych zasad ruchu drogowego...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr