tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy sklep motocyklowy w Piotrkowie Trybunalskim
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
 
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy sklep motocyklowy w Piotrkowie Trybunalskim

Autor: Piotr Barya 2017.06.07, 17:44 Drukuj

Mieszkańcy Piotrkowa mają powody do radości, bowiem na motocyklowej mapie ich miasta pojawił się nowy punkt - sklep przy ul. Dmowskiego 56.

W naszej podróży po sklepach motocyklowych w całej Polsce, tym razem zawitaliśmy do Piotrkowa Trybunalskiego w woj. łódzkim. Wiosną tego roku pojawił się tu nowy punkt sieci Inter Motors, gdzie można kupić części, odzież motocyklową i akcesoria wielu marek. Sklep nie byle jaki, bo jego główny prowadzący - Tomek Kiełkiewicz - jest kompletnie zakręcony na punkcie motocykli. Startował w Red Bull 111 Megawatt, a teraz przygotowuje się do startów w wyścigowej klasie Superstock 300. Spotkaliśmy się z Tomkiem na krótką pogawędkę o rynku motocyklowym w Piotrkowie.

NAS Analytics TAG

Barry: Tak to już jest, że na ogół prowadzący sklepy motocyklowe sami również sporo czasu spędzają na dwóch kółkach. Jak to było u Ciebie?

Tomek Kiełkiewicz: Całe życie na motocyklach… W poprzednich latach jeździłem głównie na enduro, startowałem w amatorskich zawodach Cross Country. Teraz, ze względu na kontuzję kolana, musiałem wrócić na szosę. W tym sezonie przygotowuję się do startów w klasie Superstock 300.

Ilu motocyklistów jest w Piotrkowie?

Nie podam ci dokładnej liczby, ale na pewno dużo. W Piotrkowie zarejestrowanych jednośladów jest z pewnością kilka tysięcy. Tyle, że przecież nasi klienci to nie tylko Piotrkowianie. Przyjeżdża dużo osób z okolic bliższych i trochę dalszych… Pojawiają się motocykliści z takich miast jak Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, czy nawet Radomsko.

To powiedz mi jeszcze, jaka jest specyfika piotrkowskiej klienteli?

Przychodzą do nas głównie osoby szukające produktów ze średniej pułki cenowej. Przykładowo, jeśli chodzi o ochronę głowy, mamy w ofercie marki premium, jak X-lite, czy Shoei, ale największym zainteresowaniem cieszą się kaski kosztujące około 1000 zł (Shark, Nolan, Nexx) lub nawet nieco tańsze, około 800 zł (np. Grex). Jeśli chodzi o odzież, mamy bardzo duże zainteresowanie marką Adrenaline. Ku mojemu zdziwieniu, przychodzi do nas bardzo dużo kobiet, które jeżdżą na motocyklach w roli pasażerki. Na szczęście świadomość dotycząca bezpieczeństwa ciągle rośnie i coraz mniej osób podejmuje ryzyko związane z jazdą bez odpowiedniej odzieży motocyklowej.

Jakie marki pojawiają się jeszcze w waszej ofercie?

Alpinestars, Ixon, Macna… Do tego buty Falco, akcesoria Oxford, 4ride oraz Abus i kufry Givi.

Widzę, że dla tych, którzy lubią się ubrudzić, też coś macie?

Jasne, dla miłośników offroadu są ciuchy Fly Racing, Alpinestars i coś z niższej półki cenowej - Adrenaline.

Zauważyłem, że klient, który był u ciebie chwilę przede mną, pytał o kask dla dzieciaka i ku mojemu zdziwieniu, udało mu się taki produkt dostać…

Tak i dodam tylko, że mamy nie tylko kaski dla dzieci, ale również odzież. A nawet, jeśli coś nie jest dostępne na miejscu, mogę to natychmiast sprowadzić do sklepu na zamówienie.

Dzięki za rozmowę i powodzenia w wyścigach!

Adres sklepu:

Piotrków Trybunalski, ul. Dmowskiego 56

Godziny otwarcia:

  • Od poniedziałku do piątku - 10.00 - 18.00
  • Sobota - 9.00 - 13.00
NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr