tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Inter Motors w centrum Łodzi!
NAS Analytics TAG

Inter Motors w centrum Łodzi!

Autor: Informacja reklamowa 2017.05.29, 15:20 Drukuj

Właśnie rozpoczęła się sprzedaż w drugim sklepie Inter Motors w Łodzi. To wyjątkowe miejsce, ulokowane w samym centrum przy ul. Drewnowskiej 50, w bezpośrednim sąsiedztwie manufaktury. Sklep jest otwarty 7 dni w tygodniu od 10.00 do 19.00. Każdy łodzianin trafi tam bez problemu, bo jest to 50 metrów przed pierwszym zjazdem do Manufaktury (jadąc od strony centrum). Znajdziecie tam asortyment: Alpinestars, Adrenaline, Ixon, Macna, Fly, Shark, Nolan, Fly, X-Lite, Ispido, Segura, Interphone i wiele innych.

Co ważne dla motocyklistów:

  • przed sklepem znajduje się duży parking
  • wnętrze to ponad 200 m kw ekspozycji z najlepszą odzieżą i akcesoriami na każdą kieszeń
  • profesjonalna obsługa

Doskonała lokalizacja, profesjonalna obsługa to tylko jeden powodów, aby sprawdzić ofertę w oddziale w Łodzi przy ul. Drewnowskiej 50. Znajdziecie tam bardzo szeroki wybór odzieży, kasków, akcesoriów dla motocyklisty i motocykla zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego jeźdźca. Każdego, bo w sklepie oferowany jest asortyment do wszystkich stylów jazdy i na każdą kieszeń. Sport, turystyka, chopper, cruiuser, motocykle vintage i klasyki, off-road, ekstremalny motocross, czy stylowa odzież miejska - u nas na prawdę ubierzesz tak jak naprawdę chcesz!

W Inter Motors znajdziecie towar odzieżowo - akcesoryjny 20 starannie wybranych dostawców z całego świata. Nie zapominamy o częściach zamiennych, eksploatacyjnych, oponach i olejach, bowiem w tym przypadku możemy zaoferować ponad 100.000 unikalnych indeksów, a łącznie asortyment eksploatacyjny pochodzi od 60 producentów. 

Jeżeli jesteś motocyklistą z Łodzi, to zapraszamy cię do twojego nowego sklepu motocyklowego!

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-19.00, tel. 609 440 211.

Sklep Inter Motors w Lodzi 15

Sklep Inter Motors w Lodzi 16

Sklep Inter Motors w Lodzi 01

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę