tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dzban i szeryf. Kontrowersyjny pojedynek na drodze S19 [FILM] NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

Dzban i szeryf. Kontrowersyjny pojedynek na drodze S19 [FILM]

Autor: Raff 2019.11.13, 15:13 8 Drukuj

Motocyklista, który bawi się w szeryfa i kierowca samochodu, który nie potrafi wyprzedzać - to spotkanie na drodze z pewnością przejdzie do historii. 

Pominiemy uprzejmym milczeniem ubiór motocyklisty, a skupimy się na sednie całej sytuacji. Droga S19, wyjazd z Rzeszowa. Kierowca samochodu nagrywa motocyklistę, który zajeżdża mu drogę i spowalnia, przyjmując rolę szeryfa i karając za zbyt wolne wyprzedzanie. Oburzony kierowca publikuje nagranie w sieci, licząc na poparcie czytelników.

NAS Analytics TAG

Niestety, zamiast tego zbiera srogie cięgi w komentarzach - ludzie zarzucają mu ślamazarną jazdę, nieuzasadnione blokowanie lewego pasa ruchu i pieniactwo. Kto ma rację? Naszym zdaniem obaj uczestnicy sporu zachowali się nagannie - kierowca samochodu miał możliwość zjechania na prawy pas, bo pojazd, który wyprzedzał, znajdował się daleko z przodu.

Motocyklista w żadnym wypadku nie powinien zachować się tak, jak na filmie. Raz - to bardzo niebezpieczne, bo jest niechronionym uczestnikiem ruchu, dwa, że takie szeryfowanie to po prostu zachowanie żałosne.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 7
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę