tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Donosi stray miejskiej na kierowcw. W nagrod dosta… 1000 z mandatu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Donosi stray miejskiej na kierowcw. W nagrod dosta… 1000 z mandatu

Autor: Raff 2020.08.17, 13:11 2 Drukuj

Pan Jacek, społeczny szeryf, od lat donosi straży miejskiej na źle zaparkowane pojazdy, żądając egzekwowania prawa. Kiedy jednak to od niego zażądano zastosowania się do przepisów, nie był zainteresowany. Dostał srogi mandat.

Pan Jacek jest dobrze znany nie tylko trójmiejskim strażnikom, ale także kierowcom. Nikt, kto kiedykolwiek parkował w Gdański, Gdyni lub Sopocie nie może czuć się pewnie - nie wiadomo, czy samozwańczy szeryf Jacek nie przydybał czasem koła stojącego na linii albo obrysu zderzaka wystającego ponad trawnik.

NAS Analytics TAG

Tajemnicą poliszynela jest, że straż miejska ma z panem Jackiem mnóstwo pracy. Nie może zignorować jego donosów, ale z drugiej strony zajmowanie się dziesiątkami błahych spraw może sparaliżować pracę takiej instytucji. Straże miejskie w Gdyni i Gdańsku radzą sobie z aktywnym szeryfem, ale sopoccy strażnicy mają go chyba już dość.

Do pana Jacka wysłano wezwanie do złożenia wyjaśnień dotyczących nadsyłanych zdjęć. Jak tłumaczy straż miejska, wezwanie było konieczne, by ustalić okoliczności zarejestrowanych wykroczeń - chociażby to, czy zdjęcia zostały wykonane osobiście przez gorliwego szeryfa czy otrzymał je on on osób trzecich.

Pan Jacek zignorował jednak wezwanie, argumentując decyzję zagrożeniem koronawirusem. Straż nałożyła na niego karę porządkową w wysokości 1000 zł, z czym trójmiejski szeryf nie może się pogodzić. Zapowiedział odwołanie od tej kary, wskazując, że jest to zemsta straży za jego ofiarną pomoc.

 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Autor:husk 17/08/2020 14:40

Ale ludziom si nudzi..

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr