Z toru na okładkę - Shelina Moreda twarzą dużej firmy kosmetycznej

Autor: Konrad Bartnik 2017.10.11, 11:48 Drukuj

Amerykańska zawodniczka wyścigowa Shelina Moreda została właśnie twarzą CoverGirl, jednej z największych firm kosmetycznych w USA. Jest to ważne wydarzenie z PR-owego punktu widzenia, ponieważ może znacząco zwiększyć popularność motosportu wśród kobiet.

Zazwyczaj nie zajmujemy się światem celebrytów i reklamy, a jedyne kosmetyki, które nas interesują, to szampony i woski do pielęgnacji motocykli. Świat mediów ma jednak swoje prawa i pewne zdarzenia z innych branż mają spory wpływ na to, co dzieje się na naszym motocyklowym podwórku. Na pewno można do nich zaliczyć pojawienie się znanej amerykańskiej zawodniczki wyścigowej w kampanii kosmetycznego giganta - CoverGirl.

Shelina Moreda jeździ na motocyklach od dziecka, a pierwsze kroki stawiała na maszynach terenowych, zaganiając krowy na farmie rodziców. Profesjonalnie ściga się od sześciu lat, a licencję AMA Professional zdobyła już w pierwszym roku startów. Startuje na całym świecie, w różnych rodzajach wyścigów, m.in. superbike, flat track, supermoto. Była członkinią pierwszego kobiecego teamu, który ukończył wyścig endurance na torze Suzuka.

Jej kontrakt z CoverGirl to ogromna szansa na popularyzację sportu motorowego wśród Pań na całym świecie. Jest to firma o bardzo dużym zasięgu medialnym, dla której pracowały takie sławy jak Drew Barrymore, Katy Perry czy Taylor Swift. Jeśli wciąż nic wam nie mówią te nazwiska, uwierzcie - idą za nimi grube miliony dolarów, potężny wpływ w mediach i setki tysięcy nastolatek, które w ten sposób zamiast o karierze modelki czy piosenkarki, mogą zacząć myśleć o startach w wyścigach, lub po prostu o rekreacyjnej jeździe motocyklem.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę