tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Hod dla ojca, inspiracja dla pokole. Samotna Pakistanka w cudownej podry po wiecie [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Hod dla ojca, inspiracja dla pokole. Samotna Pakistanka w cudownej podry po wiecie [FILM]

Autor: Raff 2018.02.20, 14:30 1 Drukuj

Samotna kobieta na motocyklu w islamskim kraju - Zenith Irfan udowadnia, że nawet w surowym prawie szariatu realizacja marzeń nie musi być niemożliwa.

Kiedy ojciec Zenith przedwcześnie zmarł, dziewczyna postanowiła spełnić jego największe marzenie - wybrać się w podróż motocyklową po świecie. Sytuację mocno komplikował fakt, że Zenith mieszka w Pakistanie, który jest państwem islamskim. Choć kobiety nie mają w tej religii lekko, Zenith nie ugięła się pod opinią najbliższych, spakowała najpotrzebniejsze rzeczy na swoje Suzuki o pojemności 150 cm3 i wyruszyła w świat.

NAS Analytics TAG

Jak przyznaje sama Zenith, często wytykana jest palcami i traktowana jak dziwne zjawisko. Nie zniechęca jej to jednak - największą nagrodą są błyszczące oczy młodych dziewczynek, dla których ma nadzieję stać się inspiracją i dowodem na to, że mogą wszystko.

Dziś Irfan jest chętnie pokazywana w mediach na całym świecie. Jej barwne opowieści, piękne zdjęcia i filmy o podróżach zjednują jej coraz liczniejszą rzeszę fanów. Ostatnio na jej facebookowym profilu pojawił się piękny, pełen emocji i tęsknoty film z podróży. Odkryj piękno Himalajów z nieustraszoną Zenith!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr