tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Orlice na Motocyklach - film Moto Himalaya 2016 i zaproszenie na 2017
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Orlice na Motocyklach - film Moto Himalaya 2016 i zaproszenie na 2017

Autor: Informacja prasowa 2017.02.14, 15:43 4 Drukuj

Orlice na Motocyklach podsumowały filmowo sezon 2016. Czy chcesz zakosztować niesamowitej przygody w tym roku? Obejrzyj film i dołącz w tym roku do tej niesamowitej, wyłącznie damskiej ekipy!

Jeżeli marzysz o niezwykłej przygodzie, najwyższy czas zacząć coś robić w jej kierunku. Zainspiruj się filmem z babskiej wyprawy na motocyklach w Himalaje. Jest to relacja z wyjazdu noszącego wdzięczną nazwę "Tylko dla Orlic".

__________________________________________

W kolejnej edycji cyklu możesz wziąć jeszcze udział - spokojnie, niczego jeszcze nie przegapiłaś. Cykl będzie kontynuowany w 2017 roku, a w jego ramach dziewczyny ruszą na motocyklową wyprawę do Kirgistanu, ale planują też powtórkę z Himalajów! Tylko od ciebie zależy, który kierunek wybierzesz.

Zostały ostatnie miejsca na te wyłącznie kobiece, egzotyczne wyprawy na motocyklach. Jeżeli jesteście zainteresowane wzięciem udziału w którejś z wypraw, zapraszamy po dodatkowe informacje na stronę http://tylkodlaorlic.pl/

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: . 17/02/2017 08:53

Ciężkie życie.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę