tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 W stronę bramy Himalajów. Niesamowita indyjska przygoda naszego czytelnika! Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

W stronę bramy Himalajów. Niesamowita indyjska przygoda naszego czytelnika!

Autor: Rafał Raff Betnarski 2018.01.24, 11:26 Drukuj

Indyjskie smaki, zapachy i niesamowite krajobrazy Himalajów - tak najkrócej można opisać motocyklową wyprawę, której zajawkę podesłał nam Łukasz. Zobaczcie sami i planujcie własny wyjazd!

Łukasz Mosiewicz to motocyklowy podróżnik i fan ekstremalnych wrażeń. Jego ostatnią przygodą jest podróż z New Delhi do miasta uznawanego bramę Himalajów - Manali. Indyjskie krajobrazy i specyficzna atmosfera na tamtejszych drogach zrobiły chyba na Łukaszu niesamowite wrażenie, bo, jak widać, banan nie schodzi z jego twarzy.

Zanurz się zatem w pełnej indyjskiego klimatu zajawce. Jeśli jesteś spostrzegawczy, zauważysz z pewnością, że Hindusi także lubią Ścigacz.pl, bo noszą nasze koszulki!

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę