tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 W stronę bramy Himalajów. Niesamowita indyjska przygoda naszego czytelnika! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

W stronę bramy Himalajów. Niesamowita indyjska przygoda naszego czytelnika!

Autor: Rafał Raff Betnarski 2018.01.24, 11:26 Drukuj

Indyjskie smaki, zapachy i niesamowite krajobrazy Himalajów - tak najkrócej można opisać motocyklową wyprawę, której zajawkę podesłał nam Łukasz. Zobaczcie sami i planujcie własny wyjazd!

Łukasz Mosiewicz to motocyklowy podróżnik i fan ekstremalnych wrażeń. Jego ostatnią przygodą jest podróż z New Delhi do miasta uznawanego bramę Himalajów - Manali. Indyjskie krajobrazy i specyficzna atmosfera na tamtejszych drogach zrobiły chyba na Łukaszu niesamowite wrażenie, bo, jak widać, banan nie schodzi z jego twarzy.

NAS Analytics TAG

Zanurz się zatem w pełnej indyjskiego klimatu zajawce. Jeśli jesteś spostrzegawczy, zauważysz z pewnością, że Hindusi także lubią Ścigacz.pl, bo noszą nasze koszulki!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę