tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Teneryfa na motocyklu [relacja video] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Teneryfa na motocyklu [relacja video]

Autor: Barry 2018.02.23, 09:33 Drukuj

Otrzymaliśmy właśnie kolejną relację od naszych zaprzyjaźnionych podróżników. Tym razem z jednej z Wysp Kanaryjskich, mianowicie ze słonecznej Teneryfy.

NAS Analytics TAG

Teneryfa to niewielka, choć niezwykle wielobarwna i urozmaicona wyspa pochodzenia wulkanicznego. Bez większego wysiłku można ją objechać choćby w jeden dzień, jednak dłuższe eksplorowanie Teneryfy skutkuje odkryciem kolejnych, wspaniałych miejsc i przede wszystkim wspaniałych dróg. Ruch jest tam niewielki, jakość nawierzchni fantastyczna, a zakrętów bez liku!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę