tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Hayabusą przez szutry i strumienie. Czy Suzuki da radę w Himalajach? [FILM]

Hayabusą przez szutry i strumienie. Czy Suzuki da radę w Himalajach? [FILM]

Autor: Raff 2018.07.12, 10:53 Drukuj

Suzuki Hayabusa jest bez wątpienia jednym z najszybszych fabrycznych motocykli na świecie. Bez problemu może zatem pokonać najdłuższy odcinek niemieckiej Autobahn w czasie krótszym niż ty wypowiesz słowo Die Kraftfahrzeughaftpflichtversicherung (obowiązek odpowiedzialności cywilnej w ruchu pojazdów samochodowych).

Gdy jednak przyjedzie do pokonania ekstremalnej trasy w Himalajach, czy Hayabusa poradzi sobie równie dobrze? Odpowiedź na to pytanie przynosi film - relacja z trasy Leh-Ladakh. YouTuber Jasminder Singh, właściciel Hayabusy,  podjął wyzwanie, aby pokonać sławną "autostradę" Leh - Manali na kultowym hiperturystyku.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę