tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Hayabusa - koniec czy nie? Dziwne oświadczenie amerykańskiego oddziału Suzuki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Hayabusa - koniec czy nie? Dziwne oświadczenie amerykańskiego oddziału Suzuki

Autor: Raff 2018.12.17, 14:45 Drukuj

Kilka dni temu centrala Suzuki poinformowała o zakończeniu produkcji modelu Hayabusa. Tymczasem amerykański oddział firmy zapewnia w wydanym oświadczeniu, że produkcja będzie kontynuowana. O co chodzi?

W Polsce Hayabusa zniknęła z salonów dość dawno, jednak producent ma prawo sprzedawania tego motocykl do końca tego roku. Powodem wycofania Hayabusy z oferty była oczywiście surowa norma Euro 4 i jej odpowiedniki obowiązujące w różnych częściach świata. Producent ogłosił, że kończy produkcję modelu, który w obecnej formie przetrwał aż 20 lat.

NAS Analytics TAG

W oficjalnym komunikacje znalazła się informacja, że motocykle dostępne w zapasach dealerów i importerów będą dostępne na rynku amerykańskim do końca 2020 roku. Tymczasem amerykański oddział Suzuki opublikował oświadczenie, w którym zapewnia, że produkcja Hayabusy będzie kontynuowana. Jak wynika z informacji, wycofanie motocykla z oferty producenta dotyczy tylko rynków, na których obowiązują surowe normy emisji spalin.

Trudno nam uwierzyć, że Hamamatsu nie wie co mówi, ewentualnie że wydaje nieprawdziwe oświadczenie. Bardziej prawdopodobne jest, że Amerykanie nie chcą szerzyć informacji o zakończeniu produkcji modelu, aby sprzedać to, co im zostało. Przeciętny amerykański nabywca wolałby zapewne poczekać na nowy model.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę