tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Hayabusa z Loch Ness. Japoński magazyn publikuje nowe informacje
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Hayabusa z Loch Ness. Japoński magazyn publikuje nowe informacje

Autor: Raff 2018.05.24, 16:29 1 Drukuj

Nowe informacje o Suzuki Hayabusie pojawiły się w dobrze poinformowanym japońskim magazynie Young Machine. Zdaniem dziennikarzy nowa Hayka otrzyma kompresor.

Medialne przecieki dotyczące nowej Hayabusy zaczynają przypominać informacje o potworze z Loch Ness - ktoś, coś gdzieś widział, o czymś słyszał, i narysował coś, co ktoś opublikował. Brak konkretów jest tym bardziej frustrujący, że Hayabusa to wciąż jeden z naszych ulubionych motocykli. Jest przykładem że doktryna "nic nie zastąpi pojemności" działa i ma się dobrze.

NAS Analytics TAG

Nowe doniesienia płyną z Kraju Kwitnącej Wiśni - tamtejszy magazyn Young Machine, który trafnie przepowiedział premiery wielu motocykli, twierdzi, że nowa Hayabusa otrzyma silnik z kompresorem o niskim ciśnieniu i zwiększoną do 1440 cm3 pojemność silnika.

To jednak, co podoba nam się najbardziej, to bardzo ładny przód motocykla z elegancką listwą led, która wygląda jak uśmiech. Oby nie był to uśmiech szyderczy ani politowania, bo naprawdę chcielibyśmy już tą Hayką pojeździć.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę