tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kiedy Suzuki GSX700T? Nowe patenty wskazuj, e niedugo
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kiedy Suzuki GSX700T? Nowe patenty wskazuj, e niedugo

Autor: Raff 2018.06.07, 13:14 Drukuj

Suzuki jest coraz bliżej premiery modelu GSX700T. Nowe dokumenty patentowe potwierdzają założenia konceptu Recursion, ale ujawniają także kilka nowych cech.

Na ten, całkiem nowy model od Suzuki, czekamy z prawdziwym utęsknieniem. Tym bardziej, że informacje o wyposażonym w kompresor lub turbosprężarkę motocyklu pojawiają się od czasu premiery pięknego konceptu Recursion w - uwaga! - 2013 roku. Pięć lat to dziś dla rynku motocyklowego wieczność, ale Suzuki wydaje się tym zupełnie nie przejmować.

NAS Analytics TAG

Początkowo mówiło się o zastosowaniu doładowanego silnika o pojemności 588 cm3 i mocy około 100 KM. Kolejne informacje wskazywały, że do ramy trafi nieco większa jednostka napędowa - prawdopodobnie 700 cm3, zaś motocykl będzie miał bardziej sportowy charakter i, co za tym idzie, większą moc, która miałaby oscylować wokół 150 KM.

Zmianie uległy także detale konstrukcji - początkową aluminiowa ramę zastąpiła stalowa rurowa, co wymusiło także modyfikacje położenia poszczególnych elementów osprzętu. To, co się nie zmieniło, to turbosprężarka (lub kompresor), która będzie odpowiedzialna za generowanie ogromnego momentu obrotowego.

Najnowszy patent, który Suzuki złożyło kilka dni temu, choć skrywa detale pod brzydkim zarysem owiewki, pokazuje kilka ciekawych detali. Na przykład monowahacz, zmienione w stosunku do Recursion koła i pozycję kierowcy, która w motocyklu ze szkicu wydaje się bardziej sportowa.

Jak to w Suzuki, niewiele jest pewnych informacji dotyczących przyszłych modeli tej marki. Wiele wskazuje na to, że model GSX700T zobaczymy już w przyszłym roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr