tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czy to nowa Hayabusa? Japoński magazyn ujawnia ważne informacje
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czy to nowa Hayabusa? Japoński magazyn ujawnia ważne informacje

Autor: Rafał Raff Betnarski 2018.01.29, 14:09 1 Drukuj

Całkiem nowa Hayabusa pojawiła się na przekonujących wizualizacjach w japońskim magazynie Autoby. Według dziennikarzy kolejny model Busy nie będzie jednak napędzany silnikiem z turbiną.

Surowa i zabójcza dla starszych motocykli norma Euro4 wymusiła lub wkrótce wymusi na producentach motocykli wycofanie z oferty wielu interesujących modeli. Wprawdzie Suzuki i kilka innych marek skorzystało z możliwości opóźnienia wymogu wprowadzenia Euro4, ale, jak powiadają, co się odwlecze to nie uciecze. Z końcem 2018 roku poczciwa Hayka podzieli los GSX-R 750 i zniknie z oferty.

~~~~~------~~~~~

Plotki o nowym modelu regularnie pojawiają się w motocyklowych mediach, najczęściej w Japonii, gdzie Hayabusa cieszy się zasłużonym kultem. W kilku magazynach pisano o możliwym zastosowaniu uturbionego silnika, jednak ostatnie informacje przekazane z dobrze poinformowanych japońskich źródeł wskazują, że nowa Haya otrzyma wolnossący silnik o pojemności 1440 cm3.

Dziennikarze japońskiej gazety Autoby, na podstawie zebranych informacji pokusili się o przygotowanie realistycznych wizualizacji nowej Hayabusy. W nowych szatach królowej dostrzegamy charakterystyczny styl hiperturystyka, będący twórczym rozwinięciem linii poprzednika.

Japońscy dziennikarze sugerują także, że w nowej Hayabusie znajdziemy półaktywne zawieszenie, kontrolę trakcji i działający w zakrętach ABS. Dla Suzuki ma to być manifest możliwości technicznych i okręt flagowy motocyklowej części koncernu.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę