tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki Hayabusa 2019 - producent przygotowuje marketingow ofensyw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki Hayabusa 2019 - producent przygotowuje marketingow ofensyw

Autor: Raff 2018.08.31, 11:10 1 Drukuj

Suzuki rozszerzyło ochronę prawną znaku towarowego Hayabusa. Może to oznaczać, że flagowy hiperturystyk z Hamamatsu powróci wkrótce w pełni chwały.

Suzuki złożyło ostatnio dokumenty patentowe dotyczące znaku towarowego Hayabusa. Nie chodzi o ochronę prawną samego znaku, który od dawna jest dobrze strzeżony i nierozerwalnie kojarzony z japońskim producentem, lecz o rozszerzenie tej ochrony na kolejne elementy.

NAS Analytics TAG

Dotychczas "Hayabusa" chroniona była jako znak towarowy motocykla, teraz Suzuki chce, by nazwa ta zastrzeżona była także w odniesieniu do szerokiej gamy produktów odzież, zegarki, biżuterię, artykuły biurowe i inne.

Powód takiej decyzji może być tylko jeden - Suzuki planuje premierę nowej Hayabusy i chce wykorzystać marketingowo co się tylko da. Ktoś z marketingu producenta dostrzegł wreszcie to, co Amerykanie z HD, Niemcy z BMW i Austriacy z KTM wiedzą od dawna - fani lubią się identyfikować z marką w każdy możliwy sposób.

Japońscy dziennikarze od dawna sugerują, że nowa Hayabusa jest w trakcie przygotowania. Dobrze poinformowany magazyn Young Machine pokazał kilka przekonujących wizualizacji, konsekwentnie twierdzi także, że nowa Hayabusa otrzyma silnik o pojemności 1440 cm3, doładowany kompresorem o niskim ciśnieniu.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr