tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Będzie Suzuki Hayabusa 2019! Nowe, sensacyjne informacje na temat kultowego motocykla!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Będzie Suzuki Hayabusa 2019! Nowe, sensacyjne informacje na temat kultowego motocykla!

Autor: Raff 2018.12.19, 15:51 7 Drukuj

Suzuki Hayabusa nie umarła, ma się dobrze i pojawi się już  w przyszłym roku! To sprawdzona informacja z pewnego, choć nieoficjalnego źródła.

W świecie polityki o takich informacjach mówi się, że pochodzą "z kręgów zbliżonych do rządowych". Zaniepokojeni zamieszaniem związanym z oświadczeniem Suzuki o zakończeniu produkcji modelu Hayabusa, z radością odebraliśmy informację o planach dotyczących nowego modelu.

NAS Analytics TAG

Oświadczenie Hamamatsu dotyczyło, jak się okazuje, dotychczasowego modelu Hayabusy, produkowanego w niezmienionej formie od 20 lat. W przygotowaniu jest nowy model, który ma pojawić się… już w przyszłym roku! Jak podają nasze źródła, produkcja następcy kultowego modelu powinna rozpocząć się na jesieni 2019 roku, a pierwsze motocykle miałyby trafić do salonów na wiosnę 2020.

Jak informowaliśmy w sierpniu, Suzuki rozszerzyło ochronę znaku towarowego "Hayabusa" na szereg produktów związanych z motocyklami. Niestety, nie udało nam się dowiedzieć niczego na temat szczegółów technicznych nowej Hayki. Zdaniem japońskiego magazynu Young Machine że jednostka napędowa może być wyposażona w kompresor lub turbosprężarkę. Inny magazyn - Autoby - twierdzi, że nowa Hayka otrzyma wolnossącą jednostkę napędową o pojemności 1440 cm3, półaktywne zawieszenie, kontrolę trakcji i działający w zakrętach ABS.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę