tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Testujemy najmocniejsze motocykle w Polsce [video]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Testujemy najmocniejsze motocykle w Polsce [video]

Autor: Piotr Barry Barya 2017.10.13, 12:34 1 Drukuj

Blisko 1000 KM w mieście? Czemu nie?! Zapach palonej gumy, gwizd turbosprężarek i ryk potężnych silników - zapraszamy do obejrzenia naszego kompletnie odjechanego materiału video z testów Suzuki Hayabusy Turbo i Suzuki GSX-R 1000 Turbo.

NAS Analytics TAG

Nie musieliśmy długo szukać pretekstu, żeby pojeździć na najmocniejszych motocyklach w Polsce... Wymyśliliśmy sobie, że na ich przykładzie sprawdzimy, czy duża moc w mieście ma jakikolwiek sens. Spośród zarejestrowanych, dopuszczonych do ruchu motocykli, wybraliśmy te najmocniejsze… Suzuki GSX-R 1000 Turbo o mocy 370 KM i Suzuki Hayabusa Turbo o mocy grubo ponad 500 KM, co w sumie daje nam prawie 1000 KM! Co tu dużo mówić - usiądźcie wygodnie, zapnijcie pasy, załóżcie słuchawki na uszy i zobaczcie nasz materiał.

Harley-Davidson

NAS Analytics TAG

jpg" alt="" width="220" />
Suzuki GSX R 1000 Turbo 370KM 
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr