tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Testujemy najmocniejsze motocykle w Polsce [video] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Testujemy najmocniejsze motocykle w Polsce [video]

Autor: Piotr Barry Baryła 2017.10.13, 12:34 1 Drukuj

Blisko 1000 KM w mieście? Czemu nie?! Zapach palonej gumy, gwizd turbosprężarek i ryk potężnych silników - zapraszamy do obejrzenia naszego kompletnie odjechanego materiału video z testów Suzuki Hayabusy Turbo i Suzuki GSX-R 1000 Turbo.

NAS Analytics TAG

Nie musieliśmy długo szukać pretekstu, żeby pojeździć na najmocniejszych motocyklach w Polsce... Wymyśliliśmy sobie, że na ich przykładzie sprawdzimy, czy duża moc w mieście ma jakikolwiek sens. Spośród zarejestrowanych, dopuszczonych do ruchu motocykli, wybraliśmy te najmocniejsze… Suzuki GSX-R 1000 Turbo o mocy 370 KM i Suzuki Hayabusa Turbo o mocy grubo ponad 500 KM, co w sumie daje nam prawie 1000 KM! Co tu dużo mówić - usiądźcie wygodnie, zapnijcie pasy, załóżcie słuchawki na uszy i zobaczcie nasz materiał.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę