tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ścigaczem w terenie. Wariacki projekt fińskich stunterów [FILM]

Ścigaczem w terenie. Wariacki projekt fińskich stunterów [FILM]

Autor: Raff 2018.06.26, 11:20 Drukuj

Suzuki GSX-R 1000 to ostatnia maszyna, jaka może kojarzyć się z off-roadem. Ekipa zdolnych wariatów z Stunt Freaks Team wydaje się jednak o tym nie wiedzieć. Sami zobaczcie.

Wiele genialnych wynalazków powstało z nudów, albo dlatego, że ich twórcy nie wiedzieli, że czegoś się nie da. Projekt Stunt Freaks Team udowadnia, że Suzuki GSX-R1000 to znakomita maszyna do offroadowego szaleństwa. Wystarczy kilka drobnych modyfikacji, kilka przeszczepów z motocrossówki i gotowe!

Jeździ to bardzo przekonująco, choć pozycji kierowcy nawet przy bardzo dobrej woli nie nazwalibyśmy odpowiednią do jazdy w terenie. Aha, motocykl jest do kupienia - wystarczy wyłożyć 2500 funtów (12 500 zł).

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę