tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ścigaczem w terenie. Wariacki projekt fińskich stunterów [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ścigaczem w terenie. Wariacki projekt fińskich stunterów [FILM]

Autor: Raff 2018.06.26, 11:20 Drukuj

Suzuki GSX-R 1000 to ostatnia maszyna, jaka może kojarzyć się z off-roadem. Ekipa zdolnych wariatów z Stunt Freaks Team wydaje się jednak o tym nie wiedzieć. Sami zobaczcie.

Wiele genialnych wynalazków powstało z nudów, albo dlatego, że ich twórcy nie wiedzieli, że czegoś się nie da. Projekt Stunt Freaks Team udowadnia, że Suzuki GSX-R1000 to znakomita maszyna do offroadowego szaleństwa. Wystarczy kilka drobnych modyfikacji, kilka przeszczepów z motocrossówki i gotowe!

Jeździ to bardzo przekonująco, choć pozycji kierowcy nawet przy bardzo dobrej woli nie nazwalibyśmy odpowiednią do jazdy w terenie. Aha, motocykl jest do kupienia - wystarczy wyłożyć 2500 funtów (12 500 zł).

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę