tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zderzenie dwóch policjantów na motocyklach w czasie parady w Paryżu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zderzenie dwóch policjantów na motocyklach w czasie parady w Paryżu

Autor: Konrad Bartnik 2018.07.15, 17:47 Drukuj

Wczorajsze obchody święta narodowego Francji nie będą mile wspominane przez dwóch policjantów na motocyklach, uczestniczących w pokazie jazdy synchronicznej na paradzie w Paryżu. Układ się nie udał - po błędzie jednego z nich ciężkie pojazdy zderzyły się.

14 lipca jest dla Francuzów tak samo ważny, jak dla nas 11 listopada. Tego dnia, w 1789 roku, lud Paryża zdobył Bastylię, zamek kojarzony z uciskiem władzy, co symbolicznie zapoczątkowało Rewolucję Francuską. W całym kraju nad Sekwaną odbywają się tego dnia huczne uroczystości, parady i pokazy sił państwowych.

Na paryskich Polach Elizejskich również odbyła się wielka parada, w której wzięli udział najwyżsi dostojnicy, z prezydentem Emmanuelem Macronem na czele. Jedną z atrakcji miał być pokaz sił policyjnych, które miały wykonać skomplikowany układ na motocyklach BMW R1200RT. Niestety jeden z kierowców pomylił się w obliczeniach i zamiast efektownie minąć się z kolegą, wjechał prosto w niego.

 

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę