tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zderzenie dwch policjantw na motocyklach w czasie parady w Paryu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zderzenie dwch policjantw na motocyklach w czasie parady w Paryu

Autor: Konrad Bartnik 2018.07.15, 17:47 Drukuj

Wczorajsze obchody święta narodowego Francji nie będą mile wspominane przez dwóch policjantów na motocyklach, uczestniczących w pokazie jazdy synchronicznej na paradzie w Paryżu. Układ się nie udał - po błędzie jednego z nich ciężkie pojazdy zderzyły się.

14 lipca jest dla Francuzów tak samo ważny, jak dla nas 11 listopada. Tego dnia, w 1789 roku, lud Paryża zdobył Bastylię, zamek kojarzony z uciskiem władzy, co symbolicznie zapoczątkowało Rewolucję Francuską. W całym kraju nad Sekwaną odbywają się tego dnia huczne uroczystości, parady i pokazy sił państwowych.

NAS Analytics TAG

Na paryskich Polach Elizejskich również odbyła się wielka parada, w której wzięli udział najwyżsi dostojnicy, z prezydentem Emmanuelem Macronem na czele. Jedną z atrakcji miał być pokaz sił policyjnych, które miały wykonać skomplikowany układ na motocyklach BMW R1200RT. Niestety jeden z kierowców pomylił się w obliczeniach i zamiast efektownie minąć się z kolegą, wjechał prosto w niego.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr