tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Marquez obchodzi 26 urodziny
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marc Marquez obchodzi 26 urodziny

Autor: Janusz Bębenek 2019.02.17, 15:24 Drukuj

Starszy z braci Marquezów obchodzi urodziny dzień po swoim idolu z dzieciństwa, Valentino Rossim. Dziś skończył dopiero 26 lat, co biorąc pod uwagę jego dorobek, wydaje się dosyć nieprawdopodobne.

Los, przy drobnej pomocy rodziców Marca, sprawił, że MM93 obchodzi swoje urodziny tuż przed startem sezonu wyścigowego. Nietrudno się domyśleć, czego hiszpański zawodnik życzy sobie co roku, zdmuchując świeczki z tortu. Już siedem razy udało mu się zdobyć tytuł mistrza świata, w tym roku jest murowanym faworytem do ósmego. Czy tak będzie - zobaczymy.

__________________________________________

Jeden z sekretów doskonałych wyników Marqueza to perfekcyjne opanowanie motocykla, miejscami przeczące prawom fizyki. Hiszpan słynie zwłaszcza z utrzymywania się w siodle w sytuacjach, w których inni zawodnicy już dawno witaliby się z asfaltem i żwirem. Oto kilka z nich.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę