tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda X-ADV w mniejszej wersji. Producent zaprezentowa ADV 150
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda X-ADV w mniejszej wersji. Producent zaprezentowa ADV 150

Autor: Raff 2019.07.22, 14:12 Drukuj

ADV 150 to nowy skuter Hondy, który jest mniejszą wersją pierwszego offroadowego skutera w ofercie producenta. Mały wszędołaz pomyślany jest przede wszystkim do miasta.

ADV 150 wyróżnia się "przygodową" stylistyką, znaną z modelu X-ADV. Mnóstwo ostrych linii, przetłoczeń i załamań sprawia, że, pomimo niewielkich gabarytów, skuter wygląda nad wyraz bojowo. Premiera nowego jednośladu odbyła się w Indonezji, która jest jednym z największych na świecie rynków zbytu dla skuterów.

NAS Analytics TAG

ADV 150 napędzany jest jednocylindrowym singlem o pojemności 149,3 cm3 i mocy 14,5 KM. Specyfikacja skutera sugeruje raczej miejskie niż off-roadowe przeznaczenie. Z przodu z tyłu zastosowano typowe dla miejskich skuterów zawieszenie - tradycyjny widelec i bliźniacze amortyzatory. Zamiast felg szprychowych, obecnych w X-ADV, ADV 150 wyposażony jest w odlewy aluminiowe  - 14-calowe z przodu i 13-calowe z tyłu. W Indonezji dostępne będą dwie wersje - z "kombinowanym" systemem hamulcowym CBS i z systemem ABS.

Skuter wyposażony jest w cyfrowy kokpit z dużym ekranem, regulowaną szybę system bezkluczykowy i alarm. Pod siedzeniem znalazł się 28-litrowy schowek.

ADV 150 zaprojektowano na rynki azjatyckie i mało prawdopodobne by w takiej wersji trafił do Europy. Można się jednak spodziewać, że wersja z silnikiem 125 cm3 lub 300 cm3 zasili ofertę Hondy na Starym Kontynencie. Cena? W Indonezji około 10 000 zł, jeżeli ADV trafi do Polski, będzie z pewnością znacznie droższy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr