tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda X-ADV w mniejszej wersji. Producent zaprezentowa ADV 150
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda X-ADV w mniejszej wersji. Producent zaprezentowa ADV 150

Autor: Raff 2019.07.22, 14:12 Drukuj

ADV 150 to nowy skuter Hondy, który jest mniejszą wersją pierwszego offroadowego skutera w ofercie producenta. Mały wszędołaz pomyślany jest przede wszystkim do miasta.

ADV 150 wyróżnia się "przygodową" stylistyką, znaną z modelu X-ADV. Mnóstwo ostrych linii, przetłoczeń i załamań sprawia, że, pomimo niewielkich gabarytów, skuter wygląda nad wyraz bojowo. Premiera nowego jednośladu odbyła się w Indonezji, która jest jednym z największych na świecie rynków zbytu dla skuterów.

NAS Analytics TAG

ADV 150 napędzany jest jednocylindrowym singlem o pojemności 149,3 cm3 i mocy 14,5 KM. Specyfikacja skutera sugeruje raczej miejskie niż off-roadowe przeznaczenie. Z przodu z tyłu zastosowano typowe dla miejskich skuterów zawieszenie - tradycyjny widelec i bliźniacze amortyzatory. Zamiast felg szprychowych, obecnych w X-ADV, ADV 150 wyposażony jest w odlewy aluminiowe  - 14-calowe z przodu i 13-calowe z tyłu. W Indonezji dostępne będą dwie wersje - z "kombinowanym" systemem hamulcowym CBS i z systemem ABS.

Skuter wyposażony jest w cyfrowy kokpit z dużym ekranem, regulowaną szybę system bezkluczykowy i alarm. Pod siedzeniem znalazł się 28-litrowy schowek.

ADV 150 zaprojektowano na rynki azjatyckie i mało prawdopodobne by w takiej wersji trafił do Europy. Można się jednak spodziewać, że wersja z silnikiem 125 cm3 lub 300 cm3 zasili ofertę Hondy na Starym Kontynencie. Cena? W Indonezji około 10 000 zł, jeżeli ADV trafi do Polski, będzie z pewnością znacznie droższy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr