tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Aluminiowa osłona łańcucha. Dobry i niedrogi pomysł na lepszy wygląd motocykla
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Aluminiowa osłona łańcucha. Dobry i niedrogi pomysł na lepszy wygląd motocykla

Autor: Redakcja 2019.01.25, 11:01 1 Drukuj

Poprawa wyglądu starszego motocykla może być sprawą stosunkowo prostą. O ile oczywiście, zamiast przyczepiać do niego niepotrzebne ozdoby, skupisz się na wysokiej jakości dyskretnych akcesoriach - na przykład eleganckiej osłonie łańcucha.

W internecie dosłownie roi się od zdjęć starszych motocykli poddanych modyfikacjom, które nie tylko nic wspólnego nie mają z estetyką i funkcjonalnością, ale z poczuciem dobrego smaku w ogóle.

NAS Analytics TAG

Tymczasem wiele modyfikacji w starszym motocyklu przeprowadzić po prostu warto. Nie tylko ze względu na wygląd - nowoczesne technologie pozwalają tworzyć akcesoria, które posłużą znacznie dłużej niż te zamontowane w czasach produkcji jednośladu. Nie jest tajemnicą, że w wielu motocyklach, nawet produkowanych obecnie, producenci oszczędzają na detalach.

W ofercie TRW-Lucas znaleźliśmy kilka akcesoriów, które chętnie sami zamontowalibyśmy we własnych motocyklach. O uchwycie tablicy rejestracyjnej pisaliśmy już we wcześniejszym artykule. Tym razem w oko wpadła nam osłona łańcucha.

Osłony TRW-Lucas występują w dwóch wersjach - srebrnej i czarnej, co pozwala na łatwe dopasowanie do stylu posiadanego motocykla. Szczególna popularnością cieszy się czarna uniwersalna osłona łańcucha z serii "Black Edition", która, zestawiona z innymi akcesoriami z tej serii (sety podnóżków, kierownica clip-on), daje ciekawy mroczny wygląd motocykla.

Niezależnie od wersji, osłona łańcucha wykonana jest z walcowanego aluminium i wygląda naprawdę atrakcyjnie, choć jednocześnie na tyle dyskretnie, że można zamontować ją do motocykli różnych typów. Przekonuje wysoką jakością wykonania i stabilnością montażu. Dzięki zastosowanej farbie proszkowej, osłona jest odporna na zarysowania i korozję.

Osłona łańcucha TRW-Lucas jest łatwa do samodzielnego montażu - to dobry pomysł na zajęcie podczas zimowego przestoju w jeździe motocyklem. Maksymalny zakres mocowań to 377mm.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:Fred 25/01/2019 16:18

aha reklama dziękuje

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę