tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Komfort i bezpieczeństwo dzięki prawidłowej pozycji. Adaptery kierownicy TRW
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Komfort i bezpieczeństwo dzięki prawidłowej pozycji. Adaptery kierownicy TRW

Autor: Materiał partnera 2019.03.24, 23:11 Drukuj

Prawidłowa wysokość kierownicy ma decydujące znaczenie jeśli chodzi o komfort jazdy, ale także panowanie nad maszyną, a co za tym idzie, bezpieczeństwo. Wysokość najłatwiej dopasować specjalnymi adapterami.

Nieprawidłowa wysokość kierownicy utrudnia manewrowanie motocyklem, co ogranicza panowanie nad maszyną. To zaś w prosty sposób przekłada się na bezpieczeństwo jazdy.

Innym problemem jest dyskomfort związany z nieprawidłową pozycją. Ból, pleców, drętwienie nadgarstków i inne podobne objawy mają często swoje źródło właśnie w nieprawidłowej pozycji.

Dopasowanie poszczególnych elementów w motocyklu nie jest sprawą skomplikowaną. Największym problemem jest wysokość kierownicy, ale i tutaj można poradzić sobie z tym za pomocą specjalnych adapterów.

TRW ma w swojej ofercie atrakcyjnie wykończone, frezowane techniką CNC zestawy aluminiowych adapterów do montażu kierownicy stożkowej 28 mm lub 28,6 mm. Dzięki nim możliwe jest, w zależności od rodzaju adaptera, podniesienie wysokości o 1-10 mm lub nawet 35 i 45 mm.

Wersja 1 przeznaczona jest do kierownic o średnicy 22 mm i zaciskiem o średnicy 28 lub 28,6 mm. Adapter montowany jest do istniejącego dolnego mocowania kierownicy, umożliwiając jej podniesienie o 10 mm.

Wersja 2 nadaje się do montażu bezpośrednio na górnej powierzchni trzech zacisków, przy pomocy centralnej śruby. Adaptery dostępne są w dwóch różnych wysokościach.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę