tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW R1250 Global Sport. Nowe, świeże wcielenie nieśmiertelnego GS-a
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW R1250 Global Sport. Nowe, świeże wcielenie nieśmiertelnego GS-a

Autor: Raff 2018.03.24, 14:03 1 Drukuj

BMW R1250 Global Sport to nowy projekt znakomitego projektanta Oberdana Bezzi. Lekki motocykle genialnie trafia w niszę stworzoną przez Hondę Africa Twin.

BMW uznaje się za twórcę kategorii adventure, głównie za sprawą segmentu GS - Gelände Straße w latach 80. Od tego czasu niemiecka marka stworzyła wiele różnych motocykli opatrzonych znaczkiem GS, co zapewniło jej niezachwianą pozycję lidera.

__________________________________________

Znany z niezwykłych pomysłów designer Oberdan Bezzi zaproponowął inną interpretację skrótu GS - Grand Sport. Jego projekt, ulokowany gdzieś pomiędzy scramblerem a enduro, wykorzystuje chłodzony powietrzem bokser w lekkiej formie adventure.

Zachwycające jest to, że Bezzi potrafił w bogatej przecież ofercie bokserów BMW znaleźć miejsce na kolejny motocykl, który zaskakuje świeżością i trafia w niszę. Pomysł na taki motocykl nie jest nowy, czego najlepszym przykładem jest zorientowana na teren Honda Africa Twin, zwłaszcza jej nowa odmiana Adventure Sports.

Pozostaje mieć nadzieję, że ten fajny enduro-hypermotard trafi do seryjnej produkcji. Jeśli weźmie się pod uwagę historię poprzednich projektów Oberdana Bezzi, nie jest to wcale takie niemożliwe.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:szlug 24/03/2018 14:53

Ooo, nowe HP2 Enduro!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę