tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW R1250 Global Sport. Nowe, wiee wcielenie niemiertelnego GS-a
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW R1250 Global Sport. Nowe, wiee wcielenie niemiertelnego GS-a

Autor: Raff 2018.03.24, 14:03 1 Drukuj

BMW R1250 Global Sport to nowy projekt znakomitego projektanta Oberdana Bezzi. Lekki motocykle genialnie trafia w niszę stworzoną przez Hondę Africa Twin.

BMW uznaje się za twórcę kategorii adventure, głównie za sprawą segmentu GS - Gelände Straße w latach 80. Od tego czasu niemiecka marka stworzyła wiele różnych motocykli opatrzonych znaczkiem GS, co zapewniło jej niezachwianą pozycję lidera.

NAS Analytics TAG

Znany z niezwykłych pomysłów designer Oberdan Bezzi zaproponowął inną interpretację skrótu GS - Grand Sport. Jego projekt, ulokowany gdzieś pomiędzy scramblerem a enduro, wykorzystuje chłodzony powietrzem bokser w lekkiej formie adventure.

Zachwycające jest to, że Bezzi potrafił w bogatej przecież ofercie bokserów BMW znaleźć miejsce na kolejny motocykl, który zaskakuje świeżością i trafia w niszę. Pomysł na taki motocykl nie jest nowy, czego najlepszym przykładem jest zorientowana na teren Honda Africa Twin, zwłaszcza jej nowa odmiana Adventure Sports.

Pozostaje mieć nadzieję, że ten fajny enduro-hypermotard trafi do seryjnej produkcji. Jeśli weźmie się pod uwagę historię poprzednich projektów Oberdana Bezzi, nie jest to wcale takie niemożliwe.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Autor:szlug 24/03/2018 14:53

Ooo, nowe HP2 Enduro!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr