tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW R 1250 C Blackshine. Power cruiser, który powinien powstać
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW R 1250 C Blackshine. Power cruiser, który powinien powstać

Autor: Raff 2019.04.25, 12:03 Drukuj

BMW R1250C Blackshine to tylko artystyczny zamysł wybitnego designera, ale spójrzcie sami - czy nie byłoby pięknie, gdyby taki motocykl pojawił się w ofercie niemieckiego producenta?

Nie opadły jeszcze emocje po prezentacji linii motocykli BMW serii R 1250 z silnikiem wyposażonym w zmienne fazy rozrządu, a niezawodny designer Oberdan Bezzi zaprezentował własny pomysł na kolejny motocykl z tym silnikiem - power cruiser.

Wiemy, że BMW przygotowuje własnego cruisera z potężnym bokserem o pojemności 1800 cm3. Jak zapowiedział Timo Resch, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu BMW, pierwszy prototyp pojawi się podczas Konkursu Elegancji w Villa d'Este 24 maja.

Jednak Oberdan Bezzi zaproponował coś innego - to zgrabny power cruiser z półki Ducati Diavela, napędzany nowym bokserem o pojemności 1250 cm3. Trzeba przyznać, że po raz kolejny Bezzi z mocno industrialnego stylu BMW uczynił wielki atut, zestawiając elementy tak, że efekt finalny tchnie mocą, pozostając jednocześnie motocykl zgrabny i lekki.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę