tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW R 1250 C Blackshine. Power cruiser, który powinien powstać NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

BMW R 1250 C Blackshine. Power cruiser, który powinien powstać

Autor: Raff 2019.04.25, 12:03 Drukuj

BMW R1250C Blackshine to tylko artystyczny zamysł wybitnego designera, ale spójrzcie sami - czy nie byłoby pięknie, gdyby taki motocykl pojawił się w ofercie niemieckiego producenta?

Nie opadły jeszcze emocje po prezentacji linii motocykli BMW serii R 1250 z silnikiem wyposażonym w zmienne fazy rozrządu, a niezawodny designer Oberdan Bezzi zaprezentował własny pomysł na kolejny motocykl z tym silnikiem - power cruiser.

NAS Analytics TAG

Wiemy, że BMW przygotowuje własnego cruisera z potężnym bokserem o pojemności 1800 cm3. Jak zapowiedział Timo Resch, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu BMW, pierwszy prototyp pojawi się podczas Konkursu Elegancji w Villa d'Este 24 maja.

Jednak Oberdan Bezzi zaproponował coś innego - to zgrabny power cruiser z półki Ducati Diavela, napędzany nowym bokserem o pojemności 1250 cm3. Trzeba przyznać, że po raz kolejny Bezzi z mocno industrialnego stylu BMW uczynił wielki atut, zestawiając elementy tak, że efekt finalny tchnie mocą, pozostając jednocześnie motocykl zgrabny i lekki.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę