tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Najpopularniejsze skutery Yamahy o pojemnoci 125 cm3 w atrakcyjnej promocji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Najpopularniejsze skutery Yamahy o pojemnoci 125 cm3 w atrakcyjnej promocji

Autor: Informacja prasowa 2019.02.11, 10:23 Drukuj

Jeszcze bardziej mobilni i niezależni w mieście ze skuterami Yamaha na początek sezonu 2019! Tylko do 31 marca najpopularniejsze skutery marki Yamaha o pojemności 125 cm3 z rocznika modelowego 2018 są dostępne w nowych, niższych cenach, a wersje z rocznika modelowego 2019 otrzymały trzeci rok gwarancji gratis. Promocja dotyczy modeli NMAX i XMAX 125 oraz premierowej wersji na 2019 rok - XMAX 125 IRON MAX.

Początek sezonu to dobry moment, by przesiąść się zza kierownicy samochodu na skuter i szybciej oraz skuteczniej przemieszczać się po zatłoczonym mieście i jego najbliższych okolicach. Dlatego też wybrane skutery o pojemności 125 cm3, z rocznika modelowego 2018, do 31 marca 2019 r. są dostępne w niższych, promocyjnych cenach. NMAX i XMAX 125 w malowaniach z 2018 roku można nabyć już 1 000 zł taniej w stosunku do ceny oryginalnej (odpowiednio za 11 900 zł i 18 900 zł).

NAS Analytics TAG

Z kolei skutery z rocznika modelowego 2019 - NMAX, XMAX 125 w wersji standardowej i jego ekskluzywna wersja IRON MAX przygotowana na nadchodzący sezon - do końca marca br. otrzymują bezpłatnie dodatkowy, trzeci rok gwarancji fabrycznej.

Yamaha NMAX to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają swojego pierwszego skutera. Napędzany 4-suwowym silnikiem Blue Core o pojemności 125 cm3 łączy w sobie wyrazistą stylistykę z wybitnymi osiągami, łatwością manewrowania i niewielkim zapotrzebowaniem na paliwo. Bogate wyposażenie, włącznie z układem ABS sprawia, że ten miejski skuter ze sportowym zacięciem wnosi jakość premium do segmentu modeli kategorii 125 cm3. W dodatku można go prowadzić na prawo jazdy kategorii B.

Yamaha XMAX 125 to miejski skuter inspirowany sportowymi skuterami Yamahy klasy premium. Układ kontroli trakcji i ABS w standardzie zapewniają kontrolę nad jednośladem. Bezkluczykowy system Smart Key oraz ogromny schowek pod kanapą to niezwykła wygoda użytkowania, natomiast wyjątkowy, podwójny reflektor LED i dynamiczna stylistyka podkreślają klasę tego luksusowego modelu. Skuter wyposażony w mocny, dynamiczny i ekonomiczny
4-suwowy silnik o pojemności 125 cm3 charakteryzuje się w dodatku niskimi kosztami eksploatacji.

Również skuter XMAX IRON MAX 2019, wyposażony w silnik o pojemności 125 cm3 może być prowadzony przez posiadacza samochodowego prawa jazdy. Jego nowoczesna, 4-suwowa jednostka napędowa charakteryzuje się dużą wydajnością i dużą niezawodnością. Dzięki wysokiej jakości podwozia, dwuosobowej, komfortowej kanapie i systemom bezpieczeństwa (ABS i TCS), ten należący do segmentu premium model idealnie nadaje się do szybkich wygodnych dojazdów do miejsca pracy i na spotkania.

Więcej informacji w regulaminie promocji dostępnym na stronie www.yamaha-motor.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr