tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha Tenere 700 w piaskach pustyni Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha Tenere 700 w piaskach pustyni

Autor: Konrad Bartnik 2018.11.29, 17:39 Drukuj

Przedłużający się czas oczekiwania na wejście nowej Yamahy Tenere 700 do sprzedaży to ogromna próba cierpliwości dla potencjalnych klientów. Japoński producent próbuje ją osłodzić kolejnymi efektownymi filmami promocyjnymi. Najnowszy z nich pokazuje możliwości maszyny na luźnej nawierzchni.

Wydawałoby się, że podróżne enduro średniej klasy, napędzane znanym i bardzo udanym silnikiem z modelu MT-07, to bardzo łatwy w sprzedaży motocyklowy "samograj". Popularność tego segmentu nie spada, sprawdzone komponenty są, w czym więc problem? Dlaczego Yamaha przekłada premierę tak wyczekiwanego modelu w nieskończoność?

NAS Analytics TAG

Na tegorocznych targach EICMA odbyła się w końcu premiera wersji produkcyjnej nowej Tenere 700 i był to debiut numer dwa, albo nawet trzy, jeśli liczyć liczne koncepty. Niestety, nawet teraz zniecierpliwieni klienci wciąż muszą czekać kolejny rok - motocykl ma się pojawić w europejskich salonach dopiero pod koniec przyszłego sezonu.

Film jest efektowny, motocykl wygląda na nim świetnie i bardzo zachęca do jazdy. Niestety, komentarze pod nim pokazują, jak mocno Yamaha nadwyrężyła cierpliwość swoich fanów, którzy chętnie kupiliby ten model w ciemno już kilka lat temu. Mamy nadzieję, że finalna wersja motocykla wynagrodzi nerwowy czas oczekiwania.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę