tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha pokae Tenere 700 tu przed EICMA? Tajemnicza zapowied w filmie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha pokae Tenere 700 tu przed EICMA? Tajemnicza zapowied w filmie

Autor: Raff 2018.10.24, 15:52 6 Drukuj

5 listopada o godzinie 18.00 - taka data pojawia się w ostatnim zwiastunie nowej Yamahy Tenere 700. Czy w przeddzień rozpoczęcia targów EICMA producent pokaże wreszcie finalną wersję motocykla?

Yamaha narobiła w ubiegłym roku sporych apetytów fanom kultowej Tenery. Nowy model bardzo intensywnie zapowiadano, wykorzystując kontrolowane przecieki i tajemnicze zwiastuny. Kiedy okazało się, że Tenere 700 nie pojawi się jednak w salonach jeszcze przez rok, wśród motocyklistów zawrzało.

NAS Analytics TAG

Półroczne testy połączone z wielką akcją promocyjną Tenere 700 wydają się jednak kończyć, co daje nam nadzieję na zobaczenie motocykla w salonach. Film z ostatniego, europejskiego etapu testów zapowiada jakieś wydarzenie, zaplanowane na 5 listopada, czyli w przeddzień rozpoczęcia targów EICMA.

Tenere 700 otrzyma dwucylindrowy silnik rzędowego CP2 o pojemności 689 cm3, znany z MT-07. Jednostka napędowa wykorzystuje technologię crossplane z wykorbieniami wałka przesuniętymi o 90º. Moc silnika to 75 KM.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Autor: Janek 01/11/2018 19:27

licz, e b)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr