tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha Tenere 700 World Raid przybywa do Woch
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha Tenere 700 World Raid przybywa do Woch

Autor: Konrad Bartnik 2018.09.07, 13:20 Drukuj

Włochy to największy rynek motocyklowy w Europie, nic więc dziwnego, że to tam odbędzie się finałowy odcinek trasy promocyjnej nowej Yamahy Tenere 700. Motocykl weźmie udział w rozpoczynającym się właśnie rajdzie Hardalpitour.

Mniejsza "Teresa" to jeden z najbardziej oczekiwanych motocykli na świecie. Jego premiera odbędzie się prawdopodobnie jeszcze tej jesieni, tymczasem pierwsze egzemplarze objeżdżają świat, a słynni zawodnicy testują motocykl na najbardziej wymagających trasach w ramach akcji Yamaha Tenere 700 World Raid.

NAS Analytics TAG

Po przystankach w Europie, Australii, Afryce i Ameryce Południowej czas na powrót na Stary Kontynent, a konkretnie do Włoch. Nowa tenere 700 weźmie udział w alpejskim rajdzie Hardalpitour, będącym jedną z najbardziej znanych imprez typu Adventure na świecie, który zaczyna się już dziś.

Trasa rajdu wiedzie przez malownicze, ale jednocześnie wymagające odcinki położone w Alpach Liguryjskich oraz w Piemoncie. Kierowcą Yamahy Tenere 700 będzie Alessandro Botturi, doświadczony kierowca rajdowy i wielokrotny uczestnik Dakaru. W barwach niebieskiego teamu wystartują również Ottavio Misoni i Manuel Lucchese, którzy pojadą Tenerą 1200.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr