tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czy Suzuki wykuwa nową Katanę? Hamamatsu kusi dziwnym filmem NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czy Suzuki wykuwa nową Katanę? Hamamatsu kusi dziwnym filmem

Autor: Raff 2018.09.06, 10:33 Drukuj

Tajemniczym filmem Suzuki zapowiada premierę nowego motocykla podczas targów Intermot, które rozpoczną się 2 października. Czyżby to nowa Katana miała ujrzeć światło dzienne?

Nowości Suzuki są jak legendarny Godot z dramatu Samuela Becketta - wszyscy o nich mówią, zapowiadają ich nadejście, jednak nikt ich nie widzi i, z upływem czasu, każdy coraz mniej wierzy, że się pojawią.

__________________________________________

Przywykliśmy już do zapowiadania nowej Hayabusy, Recursion, Katany i kilku innych motocykli wirtualnych. Tymczasem dowcipny producent postanowił zagrać nam wszystkim na nosie i pokazać coś świeżego podczas zbliżających się targów Intermot.

Nowość promowana jest filmem przedstawiającym wykuwanie miecza, być może właśnie katany, co wskazywałoby, że to ten model zobaczymy w Kolonii. Hasło "Feel the Edge" (poczuj ostrze) może sugerować, że premiera będzie czymś hardkorowym, pełnym japońskiego wścieku.

W ubiegłym roku Japończycy pokazali na swoim stoisku rodzaj propotypu Katany, ale była to tylko customowa wersja GSX-S1000F stworzona przez Rodolfo Frascoliego. Czy tym razem zobaczymy wreszcie coś świeżego od Suzuki? Okaże się 2 października, ale my naprawdę w to wierzymy!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę