tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czy Suzuki wykuwa nową Katanę? Hamamatsu kusi dziwnym filmem

Czy Suzuki wykuwa nową Katanę? Hamamatsu kusi dziwnym filmem

Autor: Raff 2018.09.06, 10:33 Drukuj

Tajemniczym filmem Suzuki zapowiada premierę nowego motocykla podczas targów Intermot, które rozpoczną się 2 października. Czyżby to nowa Katana miała ujrzeć światło dzienne?

Nowości Suzuki są jak legendarny Godot z dramatu Samuela Becketta - wszyscy o nich mówią, zapowiadają ich nadejście, jednak nikt ich nie widzi i, z upływem czasu, każdy coraz mniej wierzy, że się pojawią.

Przywykliśmy już do zapowiadania nowej Hayabusy, Recursion, Katany i kilku innych motocykli wirtualnych. Tymczasem dowcipny producent postanowił zagrać nam wszystkim na nosie i pokazać coś świeżego podczas zbliżających się targów Intermot.

Nowość promowana jest filmem przedstawiającym wykuwanie miecza, być może właśnie katany, co wskazywałoby, że to ten model zobaczymy w Kolonii. Hasło "Feel the Edge" (poczuj ostrze) może sugerować, że premiera będzie czymś hardkorowym, pełnym japońskiego wścieku.

W ubiegłym roku Japończycy pokazali na swoim stoisku rodzaj propotypu Katany, ale była to tylko customowa wersja GSX-S1000F stworzona przez Rodolfo Frascoliego. Czy tym razem zobaczymy wreszcie coś świeżego od Suzuki? Okaże się 2 października, ale my naprawdę w to wierzymy!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę