tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czy Suzuki wykuwa now Katan? Hamamatsu kusi dziwnym filmem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czy Suzuki wykuwa now Katan? Hamamatsu kusi dziwnym filmem

Autor: Raff 2018.09.06, 10:33 Drukuj

Tajemniczym filmem Suzuki zapowiada premierę nowego motocykla podczas targów Intermot, które rozpoczną się 2 października. Czyżby to nowa Katana miała ujrzeć światło dzienne?

Nowości Suzuki są jak legendarny Godot z dramatu Samuela Becketta - wszyscy o nich mówią, zapowiadają ich nadejście, jednak nikt ich nie widzi i, z upływem czasu, każdy coraz mniej wierzy, że się pojawią.

NAS Analytics TAG

Przywykliśmy już do zapowiadania nowej Hayabusy, Recursion, Katany i kilku innych motocykli wirtualnych. Tymczasem dowcipny producent postanowił zagrać nam wszystkim na nosie i pokazać coś świeżego podczas zbliżających się targów Intermot.

Nowość promowana jest filmem przedstawiającym wykuwanie miecza, być może właśnie katany, co wskazywałoby, że to ten model zobaczymy w Kolonii. Hasło "Feel the Edge" (poczuj ostrze) może sugerować, że premiera będzie czymś hardkorowym, pełnym japońskiego wścieku.

W ubiegłym roku Japończycy pokazali na swoim stoisku rodzaj propotypu Katany, ale była to tylko customowa wersja GSX-S1000F stworzona przez Rodolfo Frascoliego. Czy tym razem zobaczymy wreszcie coś świeżego od Suzuki? Okaże się 2 października, ale my naprawdę w to wierzymy!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr