tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Godot z Hamamatsu. Suzuki potwierdza plany produkcyjne Katany
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Godot z Hamamatsu. Suzuki potwierdza plany produkcyjne Katany

Autor: Raff 2018.04.27, 15:59 Drukuj

Suzuki Katana nie będzie wyposażona w turbosprężarkę. Zastąpi ją mechaniczny kompresor. Producent potwierdza plany produkcyjne nowego modelu.

Oczekiwanie na nowy model Suzuki przywodzi na myśl genialną sztukę Samuela Becketta Czekając na Godota. Tęsknie wypatrując coraz to nowych informacji o planowanych premierach, coraz bardziej tracimy motywację i nadzieję, że cokolwiek świeżego z Hamamatsu może nadejść.

NAS Analytics TAG

Ale nie poddajemy się - opublikowane niedawno, uzupełnione szkice patentowe przedstawiające detale nowego motocykla potwierdzają krążące od lat doniesienia o całkiem nowym motocyklu, będącym rozwinięciem projektu Recursion.

Wielu dziennikarzy odważnie nazywa ten nadchodzący projekt Kataną, biorąc pod uwagę, że producent zarejestrował niedawno (po raz drugi!) zarówno tę nazwę, jak i logotyp. Póki co są jednak tylko dwie pewne informacje - ta, że motocykl powstanie i ta, która wynika ze szkiców, czyli że nowe Suzuki nie będzie wyposażone w turbosprężarkę, a kompresor.

Katana czy Recursion trafi do produkcji na przełomie 2018 i 2019 roku.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NP-01
NP-06
NP-03
NP-05
NP-09
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr