tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Katana coraz bliej. Suzuki w trzecim filmie pokazuje fragment motocykla
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Katana coraz bliej. Suzuki w trzecim filmie pokazuje fragment motocykla

Autor: Raff 2018.09.19, 14:33 Drukuj

Fragment zbiornika paliwa - tylko tyle pokazuje Suzuki w najnowszym zwiastunie nowej Katany. Niby niewiele, ale wystarczy by zaostrzyć nasze apetyty.

Trudno powiedzieć, żeby Suzuki jakoś ochoczo chwaliło się nowym motocyklem. Niemal na pewno (właśnie - niemal) wiemy tylko, że handlowa nazwa zapowiadanego modelu brzmieć będzie "Katana". Reszta to tylko nasze spekulacje.

NAS Analytics TAG

Mamy nadzieję, że nowy motocykl będzie nawiązywał do swojego niezwykłego poprzednika. To, że silnik otrzyma wspomaganie kompresorem jest możliwe, ale mało prawdopodobne. Znając politykę Suzuki, będzie to raczej kolejna wariacja na temat któregoś z ich modeli, najpewniej GSX-S1000.

Najnowszy zwiastun opublikowany przez Suzuki pokazuje, oprócz tradycyjnego japońskiego miecza, fragment zbiornika paliwa. Głębokie podłużne tłoczenia nie przypominają nam żadnego z dotychczasowych modeli, więc wyobraźnia pracuje na najwyższych obrotach.

Z niecierpliwością czekamy na premierę Katany podczas targów Intermot, 2 października.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr