tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki GSX 700T Katana. Japoczycy rejestruj znak towarowy nowego motocykla
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki GSX 700T Katana. Japoczycy rejestruj znak towarowy nowego motocykla

Autor: Raff 2018.03.22, 08:18 Drukuj

Suzuki rejestruje logo i nazwę Katana. To kolejny krok w stronę długo oczekiwanej wersji produkcyjnej konceptu Recursion. Handlowa nazwa modelu to GSX700T.

Suzuki to mistrzowie przetrwania. Mimo praktycznie żadnych nowości od lat, mimo stosowania przestarzałych technologii i udawania, że pokazywane modele są nowe a nie wielokrotnie pudrowane, wciąż udaje im się zachowywać status pożądanej marki

NAS Analytics TAG

Nowości Suzuki występują teraz wyłącznie jako internetowe plotki, ale nawet tam nie ma ich wiele. Oprócz nieoficjalnych zapowiedzi dotyczących Hayabusy, od dłuższego czasu krąży w sieci informacja o możliwej produkcyjnej wersji modelu Recursion.

Napędzany wyposażonym w turbosprężarkę silnikiem motocykl miałby nawiązywać do jednego z ciekawszych modeli Suzuki, wyprodukowanego przez niemiecki oddział firmy w latach 80. Katana, bo tak nazywał się ten model, do dziś cieszy się zasłużoną estymą, mimo że producent postarał się o degradację tej nazwy, dając ją skuterowi.

Pewną nadzieję na wersję produkcyjną daje przeciek z greckiej prezentacji dla dealerów, gdzie pojawiła się nazwa handlowa GSX700T, co sugerować może turbinę. Kolejną wskazówką jest niedawny wniosek patentowy na logotyp Katana. Oby Suzuki pokazało ten motocykl w miarę szybko, inaczej może się okazać, że nowość będzie przestarzała.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr