tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Katana ostra jak brzytwa. Suzuki publikuje kolejną zapowiedź nowego motocykla

Katana ostra jak brzytwa. Suzuki publikuje kolejną zapowiedź nowego motocykla

Autor: Raff 2018.09.13, 15:23 Drukuj

Drugi teaser dotyczący nowego motocykla został właśnie opublikowany przez Suzuki. Jak łatwo się domyślić, nie pokazano w nim nawet zarysu motocykla, w zamian pokazując lśniące ostrze japońskiego miecza katana.

Suzuki lubi drażnić swoich fanów zarówno niewiele mówiącymi filmami, jak i niezliczonymi zapowiedziami modeli, których, w większości, jeszcze nie pokazano. Podobnie jest z nowym modelem, którego Suzuki zapowiada zagadkowymi sekwencjami video przedstawiającymi etapy produkcji białej broni.

Nie do końca rozumiemy ideę, która przyświeca producentowi tych nagrań, jednak dobrze poinformowane źródła japońskie twierdzą, że oglądamy proces produkcji katany - słynnego japońskiego miecza. Oznacza to tylko jedno - Suzuki zamierza pokazać motocykl o tej nazwie.

Chodzą słuchy, że motocykl ma być oparty na konstrukcji GSX-S1000F. Widoczna na filmie japońska litera oznacza mniej więcej "zabić mieczem". Czy Suzuki zamierza zrobić na nas aż takie wrażenie? Mamy nadzieję.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę