tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Katana ostra jak brzytwa. Suzuki publikuje kolejn zapowied nowego motocykla
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Katana ostra jak brzytwa. Suzuki publikuje kolejn zapowied nowego motocykla

Autor: Raff 2018.09.13, 15:23 Drukuj

Drugi teaser dotyczący nowego motocykla został właśnie opublikowany przez Suzuki. Jak łatwo się domyślić, nie pokazano w nim nawet zarysu motocykla, w zamian pokazując lśniące ostrze japońskiego miecza katana.

Suzuki lubi drażnić swoich fanów zarówno niewiele mówiącymi filmami, jak i niezliczonymi zapowiedziami modeli, których, w większości, jeszcze nie pokazano. Podobnie jest z nowym modelem, którego Suzuki zapowiada zagadkowymi sekwencjami video przedstawiającymi etapy produkcji białej broni.

NAS Analytics TAG

Nie do końca rozumiemy ideę, która przyświeca producentowi tych nagrań, jednak dobrze poinformowane źródła japońskie twierdzą, że oglądamy proces produkcji katany - słynnego japońskiego miecza. Oznacza to tylko jedno - Suzuki zamierza pokazać motocykl o tej nazwie.

Chodzą słuchy, że motocykl ma być oparty na konstrukcji GSX-S1000F. Widoczna na filmie japońska litera oznacza mniej więcej "zabić mieczem". Czy Suzuki zamierza zrobić na nas aż takie wrażenie? Mamy nadzieję.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr