tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson otwiera centrum badawcze w Dolinie Krzemowej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson otwiera centrum badawcze w Dolinie Krzemowej

Autor: Konrad Bartnik 2018.09.07, 11:15 Drukuj

Zmiany wizerunku Harleya ciąg dalszy. Amerykański producent motocykli dołączy do Apple, Google, Facebooka i setek innych firm z sektora nowoczesnych technologii, które mają swoje centra w słynnej Dolinie Krzemowej w Kalifornii.

Nie ma na świecie lepszego miejsca na rozwój technologii elektrycznych i elektronicznych, niż okolice miasta San Jose w Kalifornii. To właśnie tam skupia się amerykański przemysł nowych technologii, a z licznych uczelni i centrów badawczych można łatwo pozyskać najlepszych specjalistów. Harley-Davidson postanowił nie wyważać otwartych drzwi i szeroko skorzystać z dobrodziejstw, jakie daje Dolina Krzemowa.

NAS Analytics TAG

Nowe centrum badawczo-rozwojowe Harleya będzie otwarte pod koniec tego roku, ale już teraz trwa nabór pracowników. Poszukiwani są spece od elektroniki, oprogramowania i mechaniki, a wszystko to w celu doprowadzenia do szczęśliwego finału sprawy wejścia producenta z Milwaukee na rynek pojazdów elektrycznych.

Pierwszym krokiem będzie planowana na przyszły rok premiera elektrycznego cruisera LiveWire, który ma być bazą dla kolejnych modeli, także dużo lżejszych i tańszych. Matt Levatich, prezes Harleya-Davidsona, namawia chętnych specjalistów z Doliny Krzemowej do zmiany pracodawcy: To naprawdę ekscytujący czas w niesamowitej historii H-D. Jest to również odpowiedni moment, aby dołączyć do naszej firmy i przyczynić się do zdefiniowania jej przyszłości.

A przyszłość tej dosyć konserwatywnej marki to zdecydowane odejście od dawnego wizerunku i dołączenie do oferty nie tylko maszyn z silnikami elektrycznymi, ale też konwencjonalnych motocykli w zupełnie nowych segmentach: adventure, streetfighter i małych pojemności.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr