tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jednocylindrowy Harley? Japoscy dziennikarze prezentuj kontrowersyjny koncept
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jednocylindrowy Harley? Japoscy dziennikarze prezentuj kontrowersyjny koncept

Autor: Raff 2018.10.29, 11:42 Drukuj

Małolitrażowy motocykl Harley-Davidson znalazł się na wizualizacji przygotowanej przez magazyn Young Machine. Amerykański producent zapowiedział budowę takiego motocykla w opublikowanej niedawno strategii rozwoju.

Kiedy Harley Davidson pod koniec lipca obwieścił światu swoją strategię rozwoju na najbliższe lata, większość z nas była zdumiona rozmachem planów producenta. Podróżne enduro, streetfighter, motocykl elektryczny - Milwaukee wyraźnie postanowiło otworzyć się na nowych klientów i całkiem nowe rynki.

NAS Analytics TAG

Wśród zapowiedzi nowych motocykli znalazła się także, nieco pominięta, informacja o jednośladzie małolitrażowym. Ta zapowiedź nie jest może szczególnie ważna dla rynku europejskiego, ale z pewnością zelektryzowała nabywców z Azji, gdzie małe pojemności stanowią niemal 100% rynku jednośladów.

Amerykanie ujawnili tylko dwie informacje - pierwszą, że motocykl taki powstanie, drugą, że będzie on produkowany w kooperacji z partnerem z Azji. Japoński magazyn Young Machine pokusił się o przygotowanie wizualizacji na podstawie własnych źródeł, które, warto dodać, mylą się niezwykle rzadko.

Motocykl H-D przypomina trochę flat-trackera. Fikuśna rama skrywa jednocylindrowy silnik o pojemności 500 cm. Z przodu znalazł się tradycyjny widelec z gumowymi osłonami, z tyłu pojedynczy amortyzator.

Małolitrażowy motocykl Harley-Davidson ma być gotowy w 2022 roku. Jego zadaniem będzie zdobywanie młodych klientów z rynków azjatyckich. Czy trafi do Europy? To wątpliwe, choć, jak pokazują ostatnie decyzje Amerykanów i gwałtownie rosnący rynek małych pojemności, nie niemożliwe.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr