tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zrobia prawko na takim cikim motocyklu! To pierwszy taki przypadek w Polsce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zrobia prawko na takim cikim motocyklu! To pierwszy taki przypadek w Polsce

Autor: Raff 2018.10.18, 14:20 7 Drukuj

Młoda rzeszowianka uzyskała maksymalną liczbę punktów podczas egzaminu praktycznego na prawo jazdy. Jako pierwszy kandydat na kierowcę w Polsce, Dokonała tego na… motocyklu Harley-Davidson.

Od niedawna przepisy określające warunki egzaminu na prawo jazdy dopuszczają możliwość zdawania egzaminu na prawo jazdy na motocyklu spoza WORD. Kursanci najczęściej korzystają z tej opcji podchodząc do egzaminu na motocyklach szkoły jazdy.

NAS Analytics TAG

Magda, mieszkanka Rzeszowa, podeszła do egzaminu na własnym motocyklu - Harleyu-Davidsonie Street 750. Mimo, że to najmniejszy model producenta, wciąż jest to całkiem spory i ciężki jednoślad. Jak twierdzi w rozmowie z Polskim Radiem Rzeszów instruktor Łukasz Szura, który uczył Magdę, choć to duży motocykl, jest bardzo poręczny dla osób o niskim wzroście, a to zaleta.

Gratulujemy Magdzie zaszczytnego tytułu pioniera w egzaminach na Harleyach i, oczywiście, gratulujemy także zdanego egzaminu. Lewa w Górę!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr