tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zrobiła prawko na takim ciężkim motocyklu! To pierwszy taki przypadek w Polsce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zrobiła prawko na takim ciężkim motocyklu! To pierwszy taki przypadek w Polsce

Autor: Raff 2018.10.18, 14:20 7 Drukuj

Młoda rzeszowianka uzyskała maksymalną liczbę punktów podczas egzaminu praktycznego na prawo jazdy. Jako pierwszy kandydat na kierowcę w Polsce, Dokonała tego na… motocyklu Harley-Davidson.

Od niedawna przepisy określające warunki egzaminu na prawo jazdy dopuszczają możliwość zdawania egzaminu na prawo jazdy na motocyklu spoza WORD. Kursanci najczęściej korzystają z tej opcji podchodząc do egzaminu na motocyklach szkoły jazdy.

NAS Analytics TAG

Magda, mieszkanka Rzeszowa, podeszła do egzaminu na własnym motocyklu - Harleyu-Davidsonie Street 750. Mimo, że to najmniejszy model producenta, wciąż jest to całkiem spory i ciężki jednoślad. Jak twierdzi w rozmowie z Polskim Radiem Rzeszów instruktor Łukasz Szura, który uczył Magdę, choć to duży motocykl, jest bardzo poręczny dla osób o niskim wzroście, a to zaleta.

Gratulujemy Magdzie zaszczytnego tytułu pioniera w egzaminach na Harleyach i, oczywiście, gratulujemy także zdanego egzaminu. Lewa w Górę!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę