tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson ujawnia pierwsze zdjęcia produkcyjnej wersji LiveWire NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson ujawnia pierwsze zdjęcia produkcyjnej wersji LiveWire

Autor: Raff 2018.09.01, 12:10 Drukuj

Harley-Davidson opublikował pierwsze oficjalne zdjęcia swojego motocykla elektrycznego LiveWire. Maszyna, która pojawi się w salonach sprzedaży w przyszłym roku, różni się prototypu, który mogliśmy oglądać w 2014 roku.

Faktem jest, że najsłabszą stroną elektrycznego Harleya nigdy nie był wygląd. Projektanci przyłożyli się do roboty i nawet pierwsze prototypy wyglądały bardzo rasowo. Nie inaczej jest z produkcyjnym modelem, który został właśnie zaprezentowany przez Amerykanów. Niewielkiego cruisera narysowano odważnymi liniami, które, choć ekstrawaganckie, mieszczą się w charakterystycznej estetyce marki.

NAS Analytics TAG

Jak twierdzi Paul James, szef projektu LiveWire, tylko bardzo niewielka część elementów z prototypu trafiła do wersji produkcyjnej. W praktyce zatem zaprezentowany motocykl został zbudowany całkowicie od nowa. Jak zapewnia James, podczas prac nad tym motocyklem wzięto jednak pod uwagę wnioski płynące od osób, które testowały pierwsze konstrukcje.

LiveWire będzie mocno osadzony w dzisiejszych realiach. Kierowca bez problemu sparuje go ze smartfonem, na którym dostępne będą wszystkie informacje na temat jazdy i parametrów motocykla. niestety, producent nie ujawnił jak dotąd żadnych szczegółów dotyczących ceny LiveWire.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę