tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson ujawnia pierwsze zdjcia produkcyjnej wersji LiveWire
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson ujawnia pierwsze zdjcia produkcyjnej wersji LiveWire

Autor: Raff 2018.09.01, 12:10 Drukuj

Harley-Davidson opublikował pierwsze oficjalne zdjęcia swojego motocykla elektrycznego LiveWire. Maszyna, która pojawi się w salonach sprzedaży w przyszłym roku, różni się prototypu, który mogliśmy oglądać w 2014 roku.

Faktem jest, że najsłabszą stroną elektrycznego Harleya nigdy nie był wygląd. Projektanci przyłożyli się do roboty i nawet pierwsze prototypy wyglądały bardzo rasowo. Nie inaczej jest z produkcyjnym modelem, który został właśnie zaprezentowany przez Amerykanów. Niewielkiego cruisera narysowano odważnymi liniami, które, choć ekstrawaganckie, mieszczą się w charakterystycznej estetyce marki.

NAS Analytics TAG

Jak twierdzi Paul James, szef projektu LiveWire, tylko bardzo niewielka część elementów z prototypu trafiła do wersji produkcyjnej. W praktyce zatem zaprezentowany motocykl został zbudowany całkowicie od nowa. Jak zapewnia James, podczas prac nad tym motocyklem wzięto jednak pod uwagę wnioski płynące od osób, które testowały pierwsze konstrukcje.

LiveWire będzie mocno osadzony w dzisiejszych realiach. Kierowca bez problemu sparuje go ze smartfonem, na którym dostępne będą wszystkie informacje na temat jazdy i parametrów motocykla. niestety, producent nie ujawnił jak dotąd żadnych szczegółów dotyczących ceny LiveWire.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr