tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zachiniony duch Harleya-Davidsona. Amerykanie budują cruisera na bazie Benelli NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zachiniony duch Harleya-Davidsona. Amerykanie budują cruisera na bazie Benelli

Autor: Raff 2019.12.14, 16:37 Drukuj

388 cm3 i technologia znana z Benelli 302s - tak zapowiada się nowy model Harleya-Davidsona, który budowany będzie wspólnie z chińskim koncernem Qianjiang.

Koncern Qianjiang jest właścicielem włoskiej marki Benelli od kilku lat. Jest to jednocześnie jeden z największych producentów jednośladów na świecie, dysponujący światowymi technologiami. O wysokiej jakości i trwałości motocykli Benelli mieliśmy okazję niejednokrotnie przekonać się podczas redakcyjnych testów.

NAS Analytics TAG

Trudno się dziwić, że Milwaukee zdecydowało się podjąć współpracę z tą właśnie korporacją. Nowy Harley zbudowany zostanie w oparciu o konstrukcję Benelli 302s, co oznacza, że do napędu wykorzystany zostanie dwucylindrowy silnik rzędowy o mocy 38 KM. Wspólna z Benelli będzie także rama i zespół napędowy.

Nowy model, nazwany HD350, najpewniej nie trafi jednak na rynek europejski. Amerykanie planują powierzyć mu zadanie zdobycia młodych klientów na rynkach wschodzących w Azji. Co ciekawe, Harley-Davidson miał już kiedyś w ofercie model o podobnej pojemności. Wykorzystywany przez wojsko MT350 napędzany był silnikiem Rotaxa, a jego konstrukcja niemal w całości pochodziła od firmy Armstrong.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę