tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson HD338R. May, skromny, ale prestiowy!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson HD338R. May, skromny, ale prestiowy!

Autor: Raff 2020.08.28, 14:58 Drukuj

Potężny V-twin o pojemności przekraczającej dwa litry, moment obrotowy, który zwija asfalt i atomowe wręcz przyspieszenie - o tym nowy Harley-Davidson HD338R może tylko pomarzyć.

O tym, że niewielki Harley-Benelli Davidson pojawi się w ofercie Milwaukee, wiemy od dawna, producent specjalnie tego nie ukrywał. Najmniejszemu z rodziny udało się nawet przetrwać czystki, wprowadzone przez nowego prezesa, Jochena Zeitza.

NAS Analytics TAG

Projekt prowadzony jest wspólnie z chińskim koncernem QJ Motor, właścicielem marki Benelli. To właśnie model tej marki - BN 302, w największym stopniu przysłużył się powstaniu HD338R (lub też HD350, jak czasem był opisywany). Do napędu wykorzystana będzie rzędowa dwójka o mocy 36 KM.

Nie spodziewamy się, by najmniejszy Harley trafił kiedykolwiek do Europy. Producent, który pozycjonuje swoje modele jako ekskluzywne i chętnie kupowane przez ludzi sukcesu, nie mógłby pozwolić sobie na taką wizerunkową wpadkę. HD338R przeznaczony jest na rynki azjatyckie, gdzie taka pojemność uważana jest za dużą, a marka Harley-Davidson za niezwykle prestiżową.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr