tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson nauczy 500 osb jedzi motocyklami
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson nauczy 500 osb jedzi motocyklami

Autor: Jakub Olkowski 2020.11.20, 12:21 Drukuj

Najbardziej znana na świecie firma motocyklowa, Harley-Davidson, przeżywa za sprawą pandemii i pewnej zmiany trendów wśród nabywców gorsze czasy jednak historycznie, już z większych opresji wychodził obronną ręką. Czy będzie tak tym razem?

Chcąc zwrócić na siebie uwagę Harley ogłosił, że udostępnia 500 miejsc w swojej Akademii Jazdy (każde o wartości 250 USD). Zostaną rozlosowane wśród osób, zgłoszonych przez rodzinę lub znajomych a nigdy wcześniej nie jeździły motocyklem.

NAS Analytics TAG

Oprócz darmowych zajęć każdy "wybraniec" otrzyma kartę podarunkową Harley-Davidson o wartości 200 USD do wykorzystania na akcesoria i ubrania marki. Kolejna karta podarunkowa o wartości 100 USD trafia do nominujących wspomnianych szczęśliwców.

Przyznacie, że to całkiem fajny prezent gwiazdkowy, niestety, nic nie wiadomo, aby podobne imprezy odbywały się w Europie...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr