tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nauka o prdkoci. Harley-Davidson Livewire miady konkurencj na wier mili [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nauka o prdkoci. Harley-Davidson Livewire miady konkurencj na wier mili [FILM]

Autor: Raff 2020.11.15, 00:27 Drukuj

Pierwsze wrażenie z jazdy na motocyklu elektrycznym jest zwykle takie, że oto usiedliśmy na pocisku, wystrzelonym z lufy jakiegoś działa. Moment obrotowy dostępny niemal od zerowych obrotów sprawia, że przyspieszenia oszałamiają.

Ta cecha napędu elektrycznego jest szczególnie przydatna w wyścigach, co dobitnie pokazuje klasa MotoE. Ale nie tylko tor jest naturalnym obszarem dla silników napędzanych prądem - także wyścigi na ćwierć mili wydają się miejscem, gdzie zalety gigantycznego momentu mogą zostać docenione w należyty sposób.

NAS Analytics TAG

Harley-Davidson, przy współpracy z zespołem Vance & Hines przygotował film Science of Speed, w którym Angelle Sampey bije kilka rekordów, w tym dla najszybszego motocykle seryjnego na ćwierć mili.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr