tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 [WIDEO] Porsche kontra Harley i najcichszy wycig wiata
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

[WIDEO] Porsche kontra Harley i najcichszy wycig wiata

Autor: Wojciech Grzesiak 2020.11.19, 15:40 1 Drukuj

Porsche Taycan i Harley-Davidson Livewire stanęły w najcichszym wyścigu świata na dystansie 1/4 mili. Potężna moc czy niska masa - kto wygra ten pojedynek?

Samochody i motocykle elektryczne spędzają sen z powiek zatwardziałym fanom motoryzacji, dla których silnik elektryczny jest akceptowalny co najwyżej w myjce ciśnieniowej, którą czyszczą swoje pojazdy. Musimy się jednak przeprosić z faktem, że obrazki takie jak ten, który można ujrzeć w poniższym filmie, są przyszłością i to niedaleką.

NAS Analytics TAG

Na "kresce" stanęły samochód i motocykl. Porsche Taycan, którego elektryczny silnik generuje moc odpowiadającą 761 koniom mechanicznym i osiąga setkę w czasie 2.8 sekundy kontra Harley-Davidson Livewire, którego silnik ma moc 105 koni mechanicznych, ale waży ponad dziewięć razy mniej niż Porsche. Kto wygrał? Odpowiedź znajdziecie w filmie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr