tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson: nowy Custom 1250 pojawi si w 2021 roku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson: nowy Custom 1250 pojawi si w 2021 roku

Autor: Jakub Olkowski 2020.11.26, 16:04 Drukuj

W przyszłym roku pojawi się model, który widzieliśmy w 2018 jako koncept - roboczo nazwiemy go Custom 1250, chociaż motocykl nie ma jeszcze nazwy. Wiadomo, że będzie napędzany chłodzonym cieczą, silnikiem Revolution Max o pojemności 1250 ccm.

Pierwotnie motocykl miał trafić do sprzedaży w 2020, ale pandemia Covid-19 spowodowała duże opóźnienie z wprowadzeniem tego modelu. Z tych samych powodów opóźnieniu uległo wprowadzenie modelu Pan America 1250 oraz Bronx, który ostatecznie został skreślony z planów produkcyjnych. Wracając do Customa 1250 - motocykl będzie napędzany tą samą jednostką co Pan America. Mowa o silniku V2 Revolution Max, z kątem rozchylenia cylindrów 60° oraz mocą 145 KM. Na potrzeby bardziej klasycznego modelu, z pewnością jego charakterystyka ulegnie zmianie.

NAS Analytics TAG

W zanadrzu Harley ma opracowany do modelu Bronx silnik o pojemności 975 ccm, przyjmujemy zatem, że ta druga jednostka napędowa trafi do zmodernizowanej rodziny Sportster, która za sprawą normy Euro 5 nie będzie sprzedawana w Europie.

Ponadto do sieci trafiły rysunki patentowe modelu cafe-racer i flat-tracker. Czy trafią do produkcji, zależy od nowego zarządu...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG

harley-davidson-prototipo-cafe-racer-2020

harley-davidson-flat-track-e-cafe-racer-brevetto-5

harley-davidson-flat-track-e-cafe-racer-brevetto-7

harley-davidson-flat-track-e-cafe-racer-brevetto-6

harley-davidson-flat-track-e-cafe-racer-brevetto-8

harley-davidson-flat-track-e-cafe-racer-brevetto-9

harley-davidson-flat-track-e-cafe-racer-brevetto-1

harley-davidson-flat-track-e-cafe-racer-brevetto-2

harley-davidson-flat-track-e-cafe-racer-brevetto-3

Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr