tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Elektryczny rower od Harley-Davidson ju jest. Serial 1 eBicycle w hodzie Harley-Davidson Model 1
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Elektryczny rower od Harley-Davidson ju jest. Serial 1 eBicycle w hodzie Harley-Davidson Model 1

Autor: Alonzo 2020.10.30, 16:57 Drukuj

Nic nie trwa wiecznie, a kto nie idzie do przodu, ten się cofa. Harley-Davidson to marka dla prawdziwych twardzieli. Czasem mrocznych, czasem twardych, czasem nie do końca postępujących zgodnie z prawem. To fajna legenda i dobrze wypada na filmach pełnometrażowych. Ale świat się zmienił i wizerunek motocykla dla prawdziwych twardzieli coraz bardziej leżał marce kulą u nogi. Okazuje się, że wspócześni fani motocykli nie kupują jednośladów by kogoś udawać, ale aby siebie wyrażać. Kiedyś, w czasach po bardzo brutalnej wojnie światowej, gdy nasz glob był targany coraz to nowymi konfliktami zbrojnymi, Amerykanie wracali z koszmaru wojny w Wietnamie aby kopać bunkry przeci rosyjskim rakietom atomowym. Wtedy wizerunek robota mordercy, ścigającego nastolatka na motocyklu Harley-Davidson, wydawał się być atrakcyjnym dla chętnych na mtocykle. Jednak tak, jak zmienił się robot zabójca, grany przez Arnolda Schwarzeneggera. tak zmienił się styl życia i preferencje kandydatów na motocyklistów. Harley-Davidson od pewnego czasu realizował politykę zmiany wizerunku i skierowania swojej oferty do młodych ludzi. Niie było przypadkiem to, że to właśnie Harley-Davidson pokazał pierwszy, duży, elektryczny motocykl. LiveWire miał być właśnie tym momentem, gdy firma wyszła poza ciężkie, czarne, ociekające chromem lokomotywy i stworzyła coś dla pokolenia Milleniu. Teraz Harley-Davidson poszedl jeszcze dalej. Stworzył rower elektryczny Harley-Davidson Serial 1, nawiązujący do pierwszego jednośladu marki z Milwaukee, Model 1.

NAS Analytics TAG

Harley Davidson Model 1 został wyprodukowany w roku 1905 i powstał w liczbie 38 egzemplarzy. Teraz historia zatoczyła koło. Dosłownie koło, bo najnowszy jednoślad Harley Davidson równiez ma białe opony, wyglądem bardzo przypomina Model 1, również ma pedały, ale napędza go silnik elektryczny. Serial 1 będzie dostępny w przyszłym roku. Cena na razie nie jest znana. Chociaż prototyp był pokazany już w 2019 roku, to teraz firma pokazała, że nie żartuje i dała swoim klientom gotowy produkt, który będzie można kupić już od marca 2021 roku. Rower elektryczny będzie produkowany pod marką Serial 1 Cycle Company, wydzieloną w ramach wewnętrznego programu badawczego Harley-Davidson. Parametry techniczne Serial 1 nie są jeszcze znane i powinniśmy je poznać podczas prezentacji 16 listopada 2020.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr